Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belefér egy kapcsolatba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek egy 2 éves kapcsolatba belefér, hogy megkérdezzem a páromat a múltjáról (hány lánnyal feküdt le, hány barátnője volt) ha eddig feltűnően kerültük ezt a témát?


Úgy gondolom hosszú távon fontos lenne, hogy egymás múltját is megismerjük.



2021. márc. 17. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bele, sőt még ha fél éve vagytok együtt akkor is belefér. Lehet fura lesz amit most mondok de én az exemmel már erről kb 2 hónap után beszélgettünk. Miért? mert engem érdekelt, ő pedig nyitott volt.

Egyáltalán nem zavart hogy az exeiről beszélt, részletesebben kitérve is hisz én kérdeztem.

Bár a múlt sose számít az számít hogy most mi van, de ha tudni akarod kérdezd meg és ha nyitott akkor elmondja neked. :)

2021. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fölösleges a múltját tudnod ilyen szinten, hisz jól megvagytok anélkül is. De ha meg is kérdezed akkor ne túl tolakodóan mert a végén azt hiszi letámadod
2021. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazából azért érdekelne, mert kettőről tudok. Mióta együtt vagyunk ugyanúgy tartja velük a kapcsolatot, szinte naponta beszélnek. Ő nem tudja, hogy én tudom, hogy ők együtt voltak régen.

Ezért is szeretnék rákérdezni.

2021. márc. 17. 09:32
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Akkor kérdezz.

Jó veszekedést, remélem célod eléred:D

2021. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Viszont azzal hogy megkérded hány lánnyal feküdt le, hány barátnője volt szerinted megfogod kapni a választ? mármint most leírtad. Beszél az exeivel de amit akarsz kérdezni tőle az nem arra vonatkozik amire választ szeretnél kapni. Miért nem azt kérded meg "hogy miért beszélsz az exeiddel?" lehetőleg téged zavar vagy nem tudom mi az indíttatásod ezzel kapcsolatban.

Én azt gondoltam csak szimplán vagy kíváncsi az exeire, nem ilyen indokból kifolyólag.

2021. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Nyugi még sok nője lesz utánad is
2021. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kerdezd meg ha el tudod fogadni a választ
2021. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából minden választ elfogadnék csak úgy érzem hogy nem ismerem teljesen mivel nem beszél a múltjáról, másban sem.
2021. márc. 17. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
De ismerd be ezert is olyan vonzo mert titokzatos
2021. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha hajlamos vagy a féltékenykedésre, akkor önvédelemből nem kéne ezt feszegetned. A másik "múltját" teljesen normális igény ismerni, de ha ez bármilyen érzelmi hatást vált ki belőled, az már probléma. A múlt az múlt, akkor is, ha ettől még szóba áll velük. Nem mindenki szakít indulattal, haraggal, sokkal biztosabb az, ha tárgyilagosan belátja két ember, hogy párkapcsolatként nem működik a kapcsolatuk és nem erőltetik ezt tovább. Akik összeveszéssel, haraggal válnak el, ott sokkal gyakrabban felmerül a "kibékülés", "újrakezdés" lehetősége, mint ott ahol a felek belátták azt, hogy haverként még elmegy a másik, de párként nem.
2021. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!