Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lanyok, eljatszana valaki egy...

Lanyok, eljatszana valaki egy hetvegere, hogy a baratnom?

Figyelt kérdés

Nem fuzok sok remenyt a kerdeshez, de egy nagyon hulye helyzetbe kerultem, amihez jol jonne egy kis segitseg 😞


A barati tarsasagommal minden evben megyunk siofokra kikapcsolodni (normalis, kulturalt tarsasag). Iden csak egy hetvegere, mert nehez osszehozni ugy, hogy mindenki raerjen, van aki kulfoldrol jon haza ilyenkor, szoval kicsit korulmenyes, de olyanok vagyunk, mint egy nagy csalad. Az utobbi idoben tobbszor is szoba kerult, hogy miert nincsen senkim, de nem ereztem, hogy errol magyarazkodnom kene nekik. Egyik lanybaratomnak elmeseltem, hogy frusztral engem amikor szoba kerul ez, mert nem szeretek a figyelem kozeppontjaba lenni. O pedig felajanlotta, hogy bele menne egy hetvegere a baratno szerepbe, hogy leszalljanak errol a temarol.


Szoval megemlitettem a tobbieknek, hogy valakit szeretnek majd bemutatni nekik, de ugy nez ki, hogy nem lesz jo neki megsem az idopont.


Nem szivesen csinalnek magambol hulyet, hogy "bocsi, megis csak egyedul jovok", de valoszinuleg ugy is kenytelen leszek igy tenni.


Rolam nagyon roviden annyit, hogy egy 24 eves sportos, magas, introvertalt, ferfi vagyok. Ismerosok / baratok szerint intelligens vagyok 🙄


Semmilyen anyagi vonzata nem lenne az egesznek, minden ki van fizetve, egy penteki, szombati es vasarnapi naprol lenne szo.


Nem szeretnék beegni, nagyon halas lennek a segitsegert, illetve nyilvan csak akkor kernek tenylegesen segitseget, ha amugy szimpatikusnak tartana az akit erdekelne ez.


2021. júl. 17. 13:54
1 2
 1/18 anonim válasza:

Ismeretlennel beégsz, mert nem tud rólad semmit. Legyen egy másik haverinád, évfolyamtársad, stb!


Egyébként mi abban a pláne, hogy meg akarod vezetni azokat, akik szerinted olyanok neked, mint egy család?... És nekik abban, hogy szivatnak, hogy rosszul érezd magad?...

2021. júl. 17. 14:11
 2/18 anonim válasza:

Gondolom azért nem bánnád, ha a pénteki, szombati, vasárnapi napon csak úgy "egész véletlen" összejönnétek, vagy több is történne, mint "eljátszás".


Nagyon átlátszó duma ez, hogy így remélsz egy ingyen kufircot. Ne akard nekem bemesélni, hogy nem bújik meg emögött semmi, csak egy "ártatlan játék". Persze, fejben meg már arról álmodozol, hogy hátha beléd szeret a csaj és tényleg a barátnőddé válik. Pff.

2021. júl. 17. 14:23
 3/18 anonim válasza:

#2-es:

Ez akár egy romantikus vígjáték is lehetne. Volt az a film, Kellékfeleség... annak nem hasonló storyja van? :D

2021. júl. 17. 14:34
 4/18 anonim válasza:
Azt írod, a baráti társaságoddal olyanok vagytok, mint egy nagy család. De azért véletlenül sem mersz őszinte lenni velük, mert félsz, hogy beégsz, szívesebben csinálsz hülyét magadból és egy vadidegenből. Aha. Álmodj csak.
2021. júl. 17. 14:37
 5/18 anonim válasza:

Figyi, ha tenyleg olyanok vagytok mint egy nagy csalad, es ilyen szoros koztetek a kapcsolat akkor tenyleg nem kene ezen stresszelned szerintem, hogy mit szolnak hozza ha megsem viszel magaddal valakit. Gondolj csak bele, ha kiderul, hogy csak megjatszottatok, hogy egyutt vagytok akkor sokkal rosszabbul johetsz ki a szitubol.

Emellett nem valoszinu, hogy egy idegen lany ebbe bele enne, mondjuk en igen 😂😂 de nem hiszem, hogy megfelelo valasztas vagyok erre. Ha pedig mindenkepp vinni akarsz valakit, akkor tenyleg jobb lenne valami ismeros lany, aki hitelesen eltudja jatszani, mert ismer teged.

2021. júl. 17. 14:48
 6/18 anonim válasza:
Sztem az a gond, hogy a kérdező lány ismerőseit a baráti társasága is ismeri, és lehet fura lenne, mivel azt mondta nekik, hogy szeretne bemutatni valakit. Na most akit már a barátai is ismernek, azt nyilván nem kell bemutatni, ráadásul talán nem is hinnék el, hogy ilyen gyorsan összejöttek.
2021. júl. 17. 15:02
 7/18 anonim válasza:
Én a helyedben ezt a "baráti társaságot" hanyagolnám egy életre. Ha ennyire nem vagytok egymással őszinték, sőt még piszkálnak is azért mert nincs barátnőd, akkor azok nem a barátaid, még csak havernak sem mondanám.
2021. júl. 17. 15:08
 8/18 anonim válasza:
6: Milyen gyorsan? Ha évek óta ismerik egymást, akkor az nem annyira gyorsan...:))) Pont hogy inkább nagyon lassan.
2021. júl. 17. 15:18
 9/18 Hellmano válasza:
Szerintem ezt nem fogja senki vállalni így...
2021. júl. 17. 16:52
 10/18 anonim válasza:
Én benne lennék de lehet kicsit fiatal lennék hozzád (18 vagyok) illetve ha jól látom nem írtál pontos dátumot. Van pár hétvége amikor dolgom van, de ha olyan hétvégén lesz amikor ráérek és nem zavar a korom akkor én szívesen mennék.
2021. júl. 17. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!