Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki tölti velem a szabadság...

Valaki tölti velem a szabadságom utolsó napját?

Figyelt kérdés

Nem raktam külön kategóriába, mert bár nem társkeresés a cél, lehet, most találjuk meg egymást az igazival.

Nem is tanulótárs, de lételemem, hogy bővítsem a tudásom, szóval ennek sincs akadálya.


Az allergiám, és a 1,5 nap múlva rám váró visszaút miatti lehangoltság okán, az edzést most passzolnám.


Semmi hátsó szándék a kérdésben, és csak így virtuálisan gondoltam -az Alföld adta lehetőségek hiánya, ill. távolság miatt.



Elvárások: a kor mindegy, bár jobban örülnék velem egykorúaknak és idősebbeknek. De írhat bárki.


A nem is lényegtelen igazából.


Illetve talán a legfontosabb, nem árt, ha sok dolog érdekel, valamint tudsz helyesen írni.



Rólam néhány gondolat:

25/f, 179cm/65kg, oroszlán, hogy a "legfontosabbakkal" kezdjük, mert ez nyilván nagyban befolyásolja egy monitor mögötti beszélgetés kvalitásait.


Introvertált vagyok kicsit (intj), közel áll hozzám az irónia -mint látható feljebb- és a szarkazmus. Nagyon sok dolog érdekel: sportok, zene könyvek, filmek, kicsit a pszichológia is, az emberek elemzése testbeszéd, arckifejezések, írásuk alapján.

Meg kb. bármi, ami leköti a figyelmem.



Mit gondolsz?


2021. júl. 23. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Azt h bár lenne olyan ember mint te csak csajban.
2021. júl. 23. 14:23
 2/4 A kérdező kommentje:

Lol 😂😂 kezetfoghatunk kb.

De keresgélj csak, előbb-utóbb találsz valakit, aki megfelelő számodra. 😉

2021. júl. 23. 14:28
 3/4 anonim válasza:

Most akkor az irónia az az is, hogy nincs semmi hátsó szándékod? Érthető.


Az írásod alapján nincs valami jó szociális képességed, tehát azt gondolom, mint az első. Próbáld meg elnyomni a megfelelési kényszert, nem kell mindig viccesnek lenni, mert szerintem sokak szerint kevés annál idegesítőbb dolog létezik, mint amikor valaki azt hiszi magáról, hogy poénos, de nem az. Sok szerencsét.

2021. júl. 23. 14:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, ha beleírom, hogy nincs hátsó szándék, akkor az gyanús lesz. Ha meg nem,akkor megkapom, hogy "ez megint valami skalpvadász".

De bármennyire hihetetlen nem a szexualitás az életem központi eleme.



Mivel nem kevés ideje vagyok az oldalon, tudom, hogy az elsőként említett jellemzők sokak számára kiemelt jelentőséggel bírnak, ennek szólt az irónia.


A vicc részre, nem szoktam erőltetni a poénokat, nyilván ha adja magát a helyzet, igyekszem megnevettetni másokat, de inkább jó hallgatóság vagyok.


Köszönöm a hozzászólást!

2021. júl. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!