Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó évfolyamosként tanulósz...

Utolsó évfolyamosként tanulószerződésben foglalt szabadságok hogyan értetendők?

Figyelt kérdés

Utolsó évfolyamos vagyok 2 hónap van ugye vissza a suliból amiből kb 4-5 hét gyakorlat lesz.1 hetet ha minden igaz kikapunk tanulási időnek a gyakorlati helyről szóval -1 hét.

Utána olvastam hogy évente 30 nap pihenőnap van de nem teljesen értem.A 30 napból lejönnek a tanítási szünetek?Ha igen a maradék napokat (mivel május 1.-én megszűnik a szerződés vagyis az őszi szünet kiadására nem lesz szükség akkor azokat a napokat nem lehet kivenni valahogy?)Vagy egyáltalán van úgymond kivehető "szabadnap" mint ha már rendesen melóznék valahol?Ha valaki számomra érhetően leírná hogy is van ez a dolog nagyon megköszönném!



2020. febr. 23. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!