Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Gátlásos, enyhe szorongással...

Gátlásos, enyhe szorongással küzdő, kicsit félénk ( néhány lány szerint aranyos) fiúval lenne- e kedve ismerkedni egy lánynak, aki nem bánja, ha a fiú szeret csak úgy ölelkezni, de másra nem igazán vagyik jelenleg, mert volt egy csúnya szakítása?

Figyelt kérdés
A fiú csúnyának tartja magát és nem is érti hogyan lehetett már barátnője. ( Szóval ne lepődj meg, ha találkán csúnya fiút fogsz látni. Bár már elfogadtam, hogy nem vagyok a tipikus helyes meg jó testű fiú.) Meg van egy kis szeretethiánya, amit lánnyal ölelkezés formájában szeretne megélni. Az a baj, hogy a lányok vagy nem akarnak semmit vagy túl komolyat akarnak én meg laza, szeretet kapcsolatra vágynék jelenleg. Bár egyedül is megvagyok, ha nem jön össze semmi se fogok belehalni. Gondoltam megpróbálom hátha találok lelki társat, akivel egymás szeretethiányát kicsit enyhíthetnénk laza, kötetlen, szabad, baráti kapcsolat formájában. Amúgy eléggé aszociális vagyok, nem szeretek nagy embertömegek között lenni, egyedül csendben olvasni, zenét hallgatni meg animézni szoktam leginkább. Elég különc vagyok, nem egy party arc, nem is a társaság középpontja.

2021. aug. 1. 09:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezt végig olvasni is rossz volt.
2021. aug. 1. 09:43
 2/11 anonim válasza:
Vannak jó tulajdonságaid is?
2021. aug. 1. 09:50
 3/11 anonim válasza:
Nem
2021. aug. 1. 12:34
 4/11 anonim válasza:
Szerintem ez egy őszinte leírás arról, mire vágyik, mit tud adni. Nem értem, mi a problémátok. :D
2021. aug. 1. 14:11
 5/11 anonim válasza:

Ki akarna egy sötét szobában gubbasztani? Húzza le az én életkedvemet is?


Kapja össze magát

2021. aug. 1. 14:14
 6/11 anonim válasza:

Jól jegyezd meg, hogy egy nő akkor is talál magának egy normálisabb és nem csúnya férfit, ha kövér és depis! Épp ezért minek jönne össze bármilyen csaj veled, ha bármikor talál nálad jobbat?


Pár jó tanács barátom, hogy sikerrel is járj:

-Tedd rendbe az életed! Nem leszel boldog és a párkapcsolatod is hamar tönkre fog menni, ha egyedül ennyire tönkre vagy menve. Egy kapcsolat nem arra való, hogy leszívd a párodat teljesen és ő meg próbál neked segíteni!

-Nem szabad hazudni magadról, mikor párt keresel, de próbálj csak jó tulajdonságokat felsorolni és ha elkezdtek beszélgetni, akkor apránként csorgasd le az infókat, hogy vannak ilyen és ilyen problémáim, de cserébe van egy jó oldalam amit megismerhettél, elfogadsz-e így?

-Csinálj egy értelmes képet magadról, amit ha kell, akkor el tudsz küldeni a csajnak mikor beszélgettek (biztos vagyok benne, hogy még facen sincs up to date kép rólad)

-Az animék tényleg nagyon királyak, de amég rendbe teszed magad, szokj le róluk!!!!!!!! Az olvasás maradhat (de az animékkel kiesett időt ne azzal pótold!), zenét pedig ha a városban vagy ne halgass! Tudod miért tegyél így? Mert nincs azzal baj, ha nem szereted az embereket, de ha a valóságot se szereted és állandóan csak otthon ülnél, akkor soha nem lesz párod és soha nem leszel boldog!

-Találj valami hobbit, ami lehetőleg testmozgás legyen, de ha testileg nem vagy rá alkalmas és nincs kedved szenvedni, akkor valami aktív de nem megterhelő hobbit keress (ha kövér lennél, akkor meg figyelj az étrendedre, mert lehet találsz nőt úgy is, de gondolom nem akarsz hamar meghalni, meg gyógyszereket szedni a rövidebb életed végéig)


Ne haragudj a hangvételért, de ne b*szd el az életed, ahogy az uncsitesóm tette (ugyan olyan leírás alapján, mint te), vele nem tudtam szóra jutni, most 31 éves és nem volt barátnője, depizik egész nap, egyetemet ott hagyta (gimi végéig mindem évben kitűnő volt) és most egy helyi gyárban dolgozik nem is jó pénzért (gyárhoz képest a 160 ezer elég kevés). Te is így fogod végezni, ha nem változtatsz magadon!

2021. aug. 1. 14:39
 7/11 anonim válasza:
Sziaa, én szívesen beszélgetnék veled, aztán meglátjuk hátha lesz belőle valami
2021. aug. 1. 16:20
 8/11 anonim válasza:
De kár, hogy csak lányt keresel....
2021. aug. 2. 12:39
 9/11 anonim válasza:
Függve attól, hol laksz, nekem nem lenne bajom a beszélgetéssel (itt, gyakorin), de annyira hasonlítasz egy "ex-barátomra" akivel általánosban jártam és középsuliban fél év Messengerezés után letiltottam, hogy félek, nem lehet-e, hogy te vagy az😫
2021. aug. 3. 02:51
 10/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? 🙂
2021. aug. 3. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!