Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Gátlásos, enyhe szorongással...

Gátlásos, enyhe szorongással küzdő, kicsit félénk ( néhány lány szerint aranyos) fiúval lenne- e kedve ismerkedni egy lánynak, aki nem bánja, ha a fiú szeret csak úgy ölelkezni, de másra nem igazán vagyik jelenleg, mert volt egy csúnya szakítása?

Figyelt kérdés
A fiú csúnyának tartja magát és nem is érti hogyan lehetett már barátnője. ( Szóval ne lepődj meg, ha találkán csúnya fiút fogsz látni. Bár már elfogadtam, hogy nem vagyok a tipikus helyes meg jó testű fiú.) Meg van egy kis szeretethiánya, amit lánnyal ölelkezés formájában szeretne megélni. Az a baj, hogy a lányok vagy nem akarnak semmit vagy túl komolyat akarnak én meg laza, szeretet kapcsolatra vágynék jelenleg. Bár egyedül is megvagyok, ha nem jön össze semmi se fogok belehalni. Gondoltam megpróbálom hátha találok lelki társat, akivel egymás szeretethiányát kicsit enyhíthetnénk laza, kötetlen, szabad, baráti kapcsolat formájában. Amúgy eléggé aszociális vagyok, nem szeretek nagy embertömegek között lenni, egyedül csendben olvasni, zenét hallgatni meg animézni szoktam leginkább. Elég különc vagyok, nem egy party arc, nem is a társaság középpontja.

2021. aug. 1. 09:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
Miért beszélsz hol E/1, hol E/3-ba magadról?
2021. aug. 3. 21:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!