Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a helyzet ebben a...

Ilyenkor mi a helyzet ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még soha nem írtam rá lányra ismerkedés szempontjából, viszont ma megtettem ezt a lépést.


Leírtam neki, hogy szimpatikus és szeretném jobban megismerni, visszaírt, hogy persze stb..


Viszont azóta mióta beszélgetünk szinte csak én kérdezek (meg néha visszakérdez, hogy "neked?" stb).


Nyilván nem várom el, hogy regényeket írjon és hogy minden percben kérdezzen valamit. Valamilyen szinten normális is, hogy folyton én kérdezek, hisz én írtam rá, nem pedig Ő rám.

Mi a helyzet ilyenkor, amikor 2-3 szavas válaszokat ad? Mindenhol így indul? :D



2021. szept. 3. 16:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lehet,hogy csak izgul. Persze az elején nehéz beszélni, megkapni a közös témát. Abszolút semmit nem kérdezett?
2021. szept. 3. 16:19
 2/14 anonim válasza:
hát nem nagyon érdekled, csak nincs benne annyi tartás hogy ezt nyíltan a tudtodra adja. Most vár és reménykedik hogy megunod és lelépsz magadtól.
2021. szept. 3. 16:20
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát a visszakérdezéseken kívül nem kérdezett semmit sem.

Lehet új neki a helyzet, vagy fogalmam sincs, de gondolom ha visszaírt akkor valamennyire szimpatikus vagyok neki,szóval esély az van, bár így kicsit megnehezíti a dolgot.. :D

2021. szept. 3. 16:26
 4/14 anonim válasza:

Két lehetőség van.

1. Szimpatikus vagy neki csak új ez a helyzet.

2. Csak unatkozott/hülyíteni akar

2021. szept. 3. 16:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre azért várok még, nem adom be a joker kérdést ("Mi az első benyomásod rólam"), pedig ezzel sok minden kiderülne, de még korainak tartom.
2021. szept. 3. 16:38
 6/14 anonim válasza:

Amikor fiatalabb voltam, kb. én is csak kérdésekre válaszoltam, ha egy random személy írt rám. Főleg, ha bejött az illető, akkor mindig féltem, hogy valamit „elrontok”, nagyon rástresszeltem. Aztán, ha valami olyan téma felvetült, amihez nem éreztem magamat sík hülyének, akkor mertem nyitottabb lenni. Még néha ma is előfordul ez, de mióta elkerültem középből, lényegesen javult a helyzet. Lehet, hogy Nála is ez a helyzet :)


A helyedben megkérdezném, hogy nem-e lenne kedve talizni, ott legalább látod rajta, hogy tényleg izgul-e, vagy csak nincs jobb dolga. Csak a tali kérdését ne húzd sokáig... Mert, ha tényleg bejössz Neki és úgy vársz a talival, akkor egy idő után közömbössé fog válni feléd. Nálam legalábbis így szokott lenni.



De sok sikert! :D

2021. szept. 3. 16:38
 7/14 anonim válasza:

Sokban függ attól, hogy te hogyan írsz. Pl

"Mi a kedvenc filmed?

Angyalok városa. Neked?"

Vagy

"Mi a kedvenc filmed és miért pont az?

Az angyalok városa, mert..."

Mi a különbség? Az, hogy nem csak kérdezel valamit, amire igennel, vagy nemmel tud válaszolni, ami által ellaposodik a dolog, (kérdezz-felelek unalmas tud lenni, mert nincs tartalma a beszélgetésnek) hanem beszélgetésre hívod ezzel.

2021. szept. 3. 16:39
 8/14 A kérdező kommentje:

Pár kapcsolattal sikerült kideríteni, hogy valójában nem velem van baja, csak alakulóban van valaki nála.

A kérdés már csak az, hogy miért ír vissza és miért küld olyan jeleket (mert igen, nem csak úgy random írtam rá), mintha akarna valamit. Lányok, ne legyetek ilyenek, ha alakulóban van valaki, akkor legyen már annyi gerincetek, hogy nem írtok vissza más srácoknak. :D

2021. szept. 3. 20:19
 9/14 anonim válasza:
Már miért ne írhatnánk vissza bárkinek? Szóval, attól, hogy valakivel lehet, talán, alakul valami, attól még nem kell fogadalmat tennie, hogy csak és kizárólag vele írkálhat. Én férjnél vagyok, mégis írogatok néha srácokkal. Nincs ebben semmi. Nameg attól, hogy valaki bejön neki, még te is bejöhetsz. Azt állítod, jeleket is küld. Ha ismered annyira, beszélgess vele nyíltan. Vagy szakítsd meg a beszélgetést, ha zavar a dolog. 🤷‍♀️
2021. szept. 3. 20:27
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, más a nézetünk az biztos.

Ha már kavartok valakivel, akkor legyen már annyi gerinc és tartás bennetek, hogy nem írtok vissza egy olyan üzenetre, hogy "Szia, szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni.", mert gondolhatjátok, hogy nem a délutáni könyvtárban szeretnénk együtt olvasni veletek. :DD +azzal a valakivel mellé találkozgatnak is, szóval nem tudom, szerintem tök logikus. Az, meg hogy srácokkal írogatsz az tök oké, ezzel semmi gond nincs, de gondolom nem azért írnak rád, mert össze akarnak veled jönni. :DDDD

2021. szept. 3. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!