Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan párok,akik az...

Vannak olyan párok,akik az időjárásnak köszönhetően ismerkedtek meg és aztán úgy jöttek össze?

Figyelt kérdés
Mondok példát.Például elkezdett zuhogni az eső,mind a ketten beszaladtak a fedett buszmegállóba és ott elkezdtek beszélgetni,vagy kifújta a szél a lány kezéből az iratait a szél,egy arra járó fiú összeszedte neki,a lány megköszönte és elkezdtek beszélgetni,tehát ilyesmikre gondolok.Ismertek ilyen,vagy ehhez hasonló eseteket,amikor az időjárás hozott össze embereket?

2021. jún. 9. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2021. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Második mondatban kétszer írtam le hogy szél,elég is egyszer lett volna, elnézést a hibáért🙂
2021. jún. 9. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen kérdés hogy merül fel valakiben? Mért fontos ez?
2021. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 engem mint az időjárás iránt érdeklődő és a társkeresés iránt érdeklődő embert érdekel hogy a kettőt össze lehet e kapcsolni, összefüggésbe lehet e hozni egymással?
2021. jún. 9. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számít az hogy "ha esett volna az eső/ha nem esett volna az eső máshova mentem volna aznap/buszozok/biciklizés stb"?

Szerintem vannak ilyenek. Bár nekem nem volt még ilyen, de nem tartom lehetetlennek egyáltalán. Volt már, hogy az időjárás miatt alakult máshogy egy nap. Igaz, nem lett belőle párkapcsolat de igen, befolyásolja az életünket.

2021. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Gondolom, valami filmben látta a kérdező.
2021. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem,rajzfilmben láttad ezeket kérdező?

Mert inkább klubban jobban össze jönnek az emberek.

2021. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Valami időjárás-fétis lehet, a sokadik ilyen jellegű kérdése. :D

2021. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!