Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van ilyen itt ilyen lány?

Van ilyen itt ilyen lány?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan fiatal lánnyal megismerkedni, akivel kizárólag az én alázásomra korlátozódna a kapcsolatunk. Egy héten egyszer összefutunk, leköp, megpofoz, esetleg belém rúg, ilyesmi, aztán mindketten megyünk a dolgunkra.

Akár támogatnám is.



2021. szept. 3. 17:22
 1/8 anonim válasza:
Hol laksz?
2021. szept. 3. 17:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2021. szept. 3. 17:39
 3/8 anonim válasza:
Vissza a sorkatonaságot! eKKORA CSICSKÁT!
2021. szept. 3. 19:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csicska vagyok, de ezt élvezem. Szerintem a nők felsőbbrendűek, és szívesen veszem, ha aláznak, csicskáztatnak.
2021. szept. 3. 19:19
 5/8 anonim válasza:
MI?? HAHA lehetnél a személyi csicskám ennyi erővel, ez szerintem undorító hogy ezt kéred, inkább olvass, nézz feminista dolgokat. Egyébként furcsa hogy vannak ilyen férfiak akik így gondolkodnak. Legtöbbjük (tisztelet a kivételnek) a nőket alsóbbrendűeknek tartják
2021. szept. 3. 22:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Én pont fordítva gondolom. Szívesen leszek a személyi csicskád. 😃
2021. szept. 4. 07:03
 7/8 anonim válasza:
Rákerestem és csupán 529 km van közöttünk. De komolyan vannak feminista írók stb. foglald le magad ilyenekkel. Például a Moxie film is nagyon feminista. Így talán ez az egész érzésed jobb lesz vagy nem tudom
2021. szept. 4. 12:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Senki nem akar egy csicskát magának?? 😕
2021. szept. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!