Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tudom ez tényleg egy gyakori kérdés de van itt valami ami erősen bonyolítja az ügyet. Ugye van egy lány aki tetszik és én ezt el akarom neki mondani. Nem is lenne ezzel gond mert már csináltam ilyet. Na de van egy barátom aki erről tudott és vele elég durván összebalhéztam. És ő beszélt ezzel a lánnyal rólam (nem a pozitív értelemben). Mit csináljak ? Ez után hogyan menjek oda hogy a hátam mögött elmondta a lánynak néhány titkomat.

#fiú #lány #szerelem #tetszik #ilyen barát mellett kinek kell ellenség
2018. szept. 5. 23:38
 1/7 Mesicicus válasza:
100%
Szerintem nen azonnal ezzel kéne kezdened. Először próbálj meg egy jobb képet kialakítani magadról mint amilyennek a barátod írt le téged. Légy kedves hozzá, beszélgessetek és rá jön majd, hogy mi az igazság ha majd ő is jobban megkevelt szerinem csak akkor beszélj neki az érzéseidről.
2018. szept. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja, szerintem is mutasd meg a jó oldaladat, ha van :)

Mutasd magad jobbnak, mint amilyennek a barátod beállított nala, de ne vidd túlzásba, maradj önmagad, mert ha átbillensz a ló másik oldalára, akkor a csaj lehet abba zúg bele, amilyen valójában nem vagy.

Ha már megvannak azok a jelek, hogy nem hiszi el, amit a barátod mondott, akkor szerintem a csaj lehet magától is felhozza, vagy megjegyzi, hogy “te nem is....”

Ezek után már beszélhetsz vele az érzéseidről :)

2018. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi jók a tippek viszont a lánnyal előtte jóban voltam tehát ismer de mégis elhitte amiket a "barátom" mondott
2018. szept. 6. 15:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem rossz dolgokat mondott rólam hanem kínos dolgokat.
2018. szept. 6. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj úgy tenni, mintha nem tudnád.

Még akkor is, ha ez nehéz. Ahogy az első két válaszoló írta, próbálj meg ettől függetlenül jó benyomást kelteni.

Ha ez nem működik, és egyszer négyszemközt vagytok és látod rajta, hogy kényelmetlenül érzi magát, akkor rákérdezhetsz, hogy mi a baj, és ha felemlegeti a "kínos dolgokat", akkor tisztázhatod vele a dolgot. Megmondhatod, hogy a régi barátoddal összekaptatok és csak a bosszúvágy vezérelte őt, hogy kibeszéljen téged, mert tudta, hogy Ő (a lány) szimpatikus neked. Megkérdezheted, hogy vajon ő mit tenne, ha a legjobb barátnője elárulná az ő legféltettebb titkát annak, aki neki tetszik?

Ha nem hozza szóba a "kínos dolgokat", akkor érvelhetsz azzal, hogy ha nem tudod mi a baj nem is tudsz rajta segíteni. Pedig nem szeretnéd, hogy kényelmetlenül érezze magát a társaságodban :)

2018. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat, meg fogom próbálni
2018. szept. 6. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2018. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!