Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ma jön velem az Etele...

Valaki ma jön velem az Etele Plazaba?

Figyelt kérdés

Délután kettő környékén leszek a villamosmegálló felőli oldalon.

(Budapestre utazok, több info privátban.)



2021. okt. 20. 09:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak körülnézni tervezek.
2021. okt. 20. 09:29
 2/8 anonim válasza:

Egy totál idegent keresel erre, miért? Elmész egyedül, szétnézel.

Nő vagyok, egyedül mentem, és én sem budapesti vagyok. Semmi bonyolultság nincs benne, én biztos nem keresnék erre senkit.

2021. okt. 20. 09:32
 3/8 anonim válasza:
Mennék, de akkor még dolgozom (az Etele Plázának, de a háttérben, nem ott vagyok, nem tudok mászkálni). Bocsi.
2021. okt. 20. 09:39
 4/8 anonim válasza:
Ha fiú vagyok, az sem gond? 😀
2021. okt. 20. 09:50
 5/8 anonim válasza:
Miért szeretnél egy idegennel menni?
2021. okt. 20. 11:49
 6/8 anonim válasza:

Ha nő vagy, akkor harmincan jelentkeznek a kíséretedre! Akik valójában csak mind meg akarnak dugni...😅

Ha fiú vagy, akkor ne erőltesd a dolgot... Senkit nem érdekelsz...

2021. okt. 20. 13:41
 7/8 anonim válasza:
Igen megyek, de nem veled! :D
2021. okt. 21. 08:25
 8/8 anonim válasza:
Miért fura, ha valaki mással szeretne együtt menni? Az ember társas lény. Nekem is elegem van abból, hogy mindig egyedül megyek és simán benne vagyok, hogy megismerjek valakit, max ott hagyom a plázában és eljövök, de ki tudja. Lehet, hogy tök jó haverok leszünk. De ezért nem kell megkövezni a kérdezőt. :D
2021. okt. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!