Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok miért vagytok ilyenek? ...

Lányok miért vagytok ilyenek? Miért szívódtok fel?Miért nem válaszoltok? 😔 25/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre senki sem lesz kíváncsi. Jönnek majd a trollok is.De nagyon nem is érdekel már.

De miért kell ezt csinálni a fenn emlitett dolgokat?Miért jó ez ennyire nektek :/

Ha nem gondoljátok komolyan az ismerkedést lányok akkor nem kell sem az ismerkedős kérdések alá sem privátban írni.

Tiszta gáz ami itt megy az oldalon:/



2021. nov. 5. 14:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
Kit keresel? Milyen korosztályt, és milyen célból?
2021. nov. 5. 15:16
 2/18 anonim válasza:
Wanderwolf?🥺
2021. nov. 5. 15:19
 3/18 Gymnospermatophyta válasza:
Nálam is volt ilyen kérdésem alatt. Ír, hogy írjak rá. Írtam, nem ír. Wáó:DD
2021. nov. 5. 15:20
 4/18 anonim válasza:
Gondolom mivel anonim az oldal reménykednek hogy valaki új lesz a kérdés mögött, utána mikor rájönnek hogy már megint te írtál kérdést, inkább nem válaszolnak. Én is szoktam kérdéshez írni hogy írjon rám, ha már beszéltünk korábban és valamiért véget ért a beszélgetés, akkor nem írok vissza mert felesleges.
2021. nov. 5. 15:28
 5/18 anonim válasza:
Nem csak a lányok csinálják ezt, hanem kb mindenki. Nem akarnak már az emberek hosszútávú ismerettséget, barátságot, párkapcsolatot fenntartani, egy ideig jó vagy, amíg kiönti neked a lelkét, segítesz neki, dugtok, stb., aztán felszívódik, amint elérte a célját, nincs rád szüksége, vagy ha azt látja, hogy nem fogja elérni.
2021. nov. 5. 16:19
 6/18 Gymnospermatophyta válasza:

5: Dehogynem, bőven vannak ilyenek. Nekem is. Ne általánosíts. :)

3-as voltam.

2021. nov. 5. 16:28
 7/18 anonim válasza:
6: nekem is, de azok kialakultak valahogyan, nem kerestem őket. Ha keresed, akkor van ez a jelenség.
2021. nov. 5. 16:44
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es itt nagyon új emberek nincsennek 😅
2021. nov. 5. 16:52
 9/18 anonim válasza:

"Tiszta gáz ami itt megy az oldalon:/"

Ja, először ezeket a beteg próbálkozásokat kellene kigyomlálni innen.

2021. nov. 5. 17:56
 10/18 anonim válasza:
Ezt kerdezem en is :/ f/28
2021. nov. 5. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!