Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hiszel benne, hogy itt a...

Hiszel benne, hogy itt a gyakorin is vannak értékes emberek, akik hosszútávú kapcsolatra is alkalmasak?

Figyelt kérdés
Sokan ellenzik az itteni ismerkedést, személy szerint én nem.

2021. nov. 15. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiszek benne.
Nem, nem hiszem.
Igen, vannak nők akik alkalmasak.
Igen, vannak férfiak akik alkalmasak.
Nem, a legtöbb nő itt felejtős...
Nem, a legtöbb férfi itt még a felejtősnél ks rosszabb...
Ez a felület nem alkalmas az ismerkedésre.
Itt nem ismerkedek.
87 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Én hiszek benne! Borsod megyei lányok, írhattok nyugodtan. Beszélgessünk. :)
2021. nov. 15. 22:39
 2/37 anonim válasza:
Valószínűleg vannak, csak az eddigi beszélgetéseim alapján erre nem mernék mérget venni.
2021. nov. 15. 22:40
 3/37 A kérdező kommentje:
Ez csak egy javaslat, de akik valamilyen igennel válaszoltak... Talán alulra is kiírjatnák a nemüket, és a korukat. Hátha valakinek tényleg komolyan van kedve ismerkedni.
2021. nov. 15. 22:43
 4/37 anonim válasza:
Én szeretnék, de akár már barátsággal is beérném, viszont eddig az sem jött össze itt. A legtöbb lány/nő ugyanis legfelljebb pár nap után köddé válik vagy elfogy a beszédtéma. 20f
2021. nov. 15. 22:46
 5/37 anonim válasza:
#4: Az a baj, hogy a legtöbb nő esetében csak akkor van beszédtéma, ha te hozol fel valamit. Egyszerűen beszélgetni sem tudnak, vagy mert annyira életképtelenek, vagy mert annyira közönyösek. Volt is nem egy, akit emiatt építettem le, megírtam nekik, hogy én nem fogom őket szórakoztatni, mert marha fárasztó, hogy mindig csak én dobok fel témákat.
2021. nov. 15. 22:54
 6/37 anonim válasza:
Nemrég ért véget innen egy majdnem 4 éves kapcsolatom.. szóval vannak. A mostmár volt barátnőmet is értékesnek tartom annak ellenére hogy a hátam mögött egy másik sráccal akart összejönni (így lett vége). Hibázott, elismerte, most dolgozik magán hogy jobb ember legyen - velem nem sikerült, most tegye nélkülem. Persze szerencse is kellett ehhez hogy épp akkor mentem fel az oldalra és pont rá írtam. És persze jó lenne ha az emberek itt többet foglalkoznának egymással ha szeretnének valamit, vagy ha már nem érdekes a másik akkor leírni hogy bocsi már nem szeretnék beszélni vagy valami. Tudom sok a felfogáshiányos ember is aki ezt nem érti meg, de mi korrekt srácok (és netán lányok ha ők járnak így) ezt nagyra értékelnénk. Amúgy ha lányoknak van kedve írni akkor szívesen veszem, senki nem lesz lelki szemetesláda vagy ilyesmi ha nem szeretné, nem fogok panaszkodni csak hiányzik a női társaság, ki tudja valakivel hátha jól kijövök. 24f
2021. nov. 15. 23:03
 7/37 A kérdező kommentje:

6os: Pacsi


Nekem is volt már innen barátnőm. 5 éves kapcsolat. Most dolgoztam fel nem rég a szakitást... Gondoltam itt kezdek el újra ismerkedni. Hátha szerencsém lesz megint. Ha meg nem, akkor legalább bemelegítettem a személyes ismerkedésekhez. :) 28/F

2021. nov. 15. 23:09
 8/37 A kérdező kommentje:
Történetek is jöhetnek. :)
2021. nov. 15. 23:09
 9/37 anonim válasza:

Na jó, lássuk. Leírom, hogy kit keresek:

- harmincas, heteroszexuális, facér férfi, lehetőleg Budapesten

- nem sírdogál, sajnáltatja magát, van munkája, nem szintelméletezik, pillezik, nem pua stb Csak egy sima, értelmes férfi, akinek rend van a fejében. ♡♡♡

- jól esik egymással beszélgetni, megnevettetjük egymást, kölcsönös bizalom van

- családot szeretne, hosszú távban gondolkodik

- józan életű, nincs káros szenvedélye, egészséges


Tőlem se kapna kevesebbet cserébe. :)

2021. nov. 16. 00:42
 10/37 A kérdező kommentje:
9es: Végtelenül megtisztelő számomra, hogy megosztottad ezt velünk a kiírt kérdésem alatt. De kérlek egészítsd ki azzal, hogy elárulod hány éves vagy, és a nemedet. Remélem, hogy nő vagy, de amíg ezt nem árulod el, lehetsz még akár meleg/bi férfi is. :D
2021. nov. 16. 00:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!