Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy bármi, csak aki magát magányosan érzi és szívesen lenne kedve írni az nyugodtan dobjon egy üzenetet.

2021. dec. 3. 19:19
 1/9 anonim válasza:
Miről szeretnél beszélgetni? Nincs senki a környezetedben aki feldobja a napod?
2021. dec. 3. 19:37
 2/9 anonim válasza:

én nem érzem magamat magányosnak, ha szeretnél írj


F

2021. dec. 3. 19:57
 3/9 anonim válasza:

Én most éppen hiányolok egy kicsit egy olyan közösséget, ahonnan elszakadni készülök (közös imádság, egymás meghallgatása.)


Azért lett elegem belőlük 5 és fél év után, mert állandóan azt kaptam az utóbbi időben, hogy bizonyos dolgokat nem lehet kimondani, mert az egyik tagnak állandóan fóbiái vannak és azt "tiszteletben" kell tartanom.


Besokalltam attól, hogy nem lehetek olyan őszinte, mint régen - ugyanabban a közösségben. Keresek másikat, hiszen van még elég!


Ui: ettől függetlenül nem érzem még egyelőre olyan magányosnak magam. Jövő tavasszal viszont egyik férfi ismerősömtől hosszú hónapokra el kell szakadnom, mert külföldre megy. Mindegy, majd valamikor újra találkozunk.

2021. dec. 3. 20:09
 4/9 anonim válasza:
Nekem is lehetne bárkinek írni.
2021. dec. 3. 20:10
 5/9 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2021. dec. 3. 20:27
 6/9 anonim válasza:
de jó is lenne, egy jót beszélni
2021. dec. 3. 21:38
 7/9 anonim válasza:
Nope.
2021. dec. 3. 22:39
 8/9 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha szeretnél. :)
2021. dec. 5. 00:01
 9/9 anonim válasza:
Írhatsz nyugodtan.
2021. dec. 6. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!