Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék új barátokat...

Hogyan tudnék új barátokat szerezni? Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és egyedül érzem magam. Barátaim nagyon már nincsenek, vagyis mindenkinek megvan a saját maga kis élete, és boldogok. Nekem nincs senki, akihez úgy tartozhatnék, vagy akár egy társaság. Ott rontottam el az egészet, hogy amikor párkapcsolatba kerültem csak annak éltem és minden mást elhanyagoltam. Azonban ő most koliba megy, így neki is meglesz már a maga kis élete, és valahogy úgy érzem annak már nem leszek része.


Volt már valaki ilyen helyzetben, mit tett ellene?



2016. febr. 18. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Életben szerelmi párkapcsolat csak egy rész, bármekkora is.

Jó tapasztalat volt, már tudod nem csak annak kell élni.

Légy nyitott új emberek megismerésére, új helyekre való menetelre s élet megadja lehetőséget amit neked csak használni kell.

Csak érzed, nem leszel része, de nem tudhatod.

Gondolom nem szakítottatok, érdemes nem feladni mielőtt bármi is romlana. :DD

Ha szeretnél, beszélgethetünk.

2016. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ahogy telik az idő, úgy egyre nehezebb. Mert az emberek ahogy idősödnek, egyre inkább bezárkóznak a saját kis világukba, megvan a saját kis társaságuk, és mások nem érdeklik őket, közönyösek lesznek, nincs is idejük új ismertségeket kötni, mert munka és párkapcsolat mellett még a régiekre is alig van idő...Én ezt látom a saját korosztályomban. Nekem szintén a magány jutott, ami annak köszönhető, hogy középiskolában nagyon zárkózott voltam, így nem alakultak ki mélyebb barátságaim, most meg már hiába lennék nyitottabb, ha mindenhol zárt ajtókat találok, minden ismerősömnek megvan már a maga kis társasága, nincs szükségük új barátokra. Lassan már kezdek belenyugodni az egyedüllétbe. Beszélgethetünk ha gondolod.
2016. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
akarsz beszélgetni?
2016. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, én is hasonló helyzetben vagyok
2016. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Ha van kedved, írj, én szívesen megismerkednék veled személyesen is. :)

18/L

2016. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz kirándulni, túrázgatni, lépj be ilyen jellegű faces vagy más netes oldalra tagnak, és máris egy rakás ismerősöd lehet.
2016. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled.
2016. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én is beszélgetnék veled :)
2016. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled. :-) 21/L
2016. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Ide is írhat valaki, ha kedve támad :P
2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!