Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan, akit gyermekkora...

Van olyan, akit gyermekkora óta gúnyoltak, nem vettek emberszámba a kövérsége miatt, majd felnőttként összeszedte magát, és lefogyott?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék.

2021. dec. 9. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Monica a jóbarátokból
2021. dec. 9. 17:42
 2/7 anonim válasza:
Nem kell ahhoz kövérnek lenni hogy ez megtörténjen
2021. dec. 9. 17:47
 3/7 anonim válasza:
Kb. általános iskolás koromig gúnyoltak, aztán középiskolában szerencsére jó helyre kerültem és ott ez nem volt szokás, egyetemen és munkahelyen meg már mindenki leszarta, hogy hogyan nézek ki. Általánosban kb. 10-15 kg felesleg volt rajtam, középiskolában már 20-25, aztán 35 kg-on tetőzött egyetem után. Végül összeszedtem magamat és lefogytam.
2021. dec. 9. 17:57
 4/7 anonim válasza:
Én még ott tartok, hogy éppen fogyok, ami a suli miatt szünetel, de a vizsgaidőszak kövi héten indul, úgyhogy újra sportolok, és folytatom, amit nyáron elkezdtem (2 hónap 12 kiló minusz)
2021. dec. 9. 19:03
 5/7 anonim válasza:

3-as vagyok. Tippnek meg annyit tudnék adni, hogy legyél őszinte magaddal. Nekem az segített nagyon sokat amikor őszintén ki mertem mondani magamnak, hogy mennyire undorodok a látványtól ami a tükörből visszaköszön. Aztán adtam magamnak egy bő egy éves határidőt a fogyáshoz (nyilván nem volt semmi tétje, nem lett volna semmi ha nem tudom ezt magamnak betartani, de arra jó volt, hogy mindig ott lebegett a szemem előtt a határidő).


Eleinte nagyon szar volt az állóképességem és gyenge is voltam. Aztán ahogy szépen mentek le a kilók és edzegettem úgy egyre több mindenre lettem képes. Elején például nem ment 1 szabályos fekvőtámasz sem, nem bírták a karjaim. Aztán sikerült az első fekvőtámasz, ez egy elég nagy "áttörés" volt akkor ( azóta 27 a rekord ). A következő nagy áttörés a húzódzkodás / chin up volt, amiből most küzdök hogy meglegyen a 10 ismétlés. Elején gondolni sem mertem volna, hogy valaha is el fogom bírni lógva a saját testsúlyomat. Aztán sikerült fullos hidat csinálnom és alátámasztva is elbírom már 2 kézen az egész testemet úgy, hogy a lábaim a levegőben vannak.


Ha vannak kisebb és hosszabb távú céljaid az életmódváltással, akkor folyamatosan lesznek apróbb sikerélményeid és idővel egyre nagyobb lesz a változás. De ehhez akarnod kell, nagyon.

2021. dec. 9. 19:11
 6/7 anonim válasza:

Általános alatt híztam meg, ez gimiben folytatódott, a végére a túlsúlyom miatt minden voltam, csak ideális nem, nem csak a csajoknál volt gondom, a barátaimmal is egyre nehezebb volt(nem tudtam érdemileg részt venni közös sportokon, stb.)

Összeszedtem magam és másfél év alatt teljesen lefogytam.

Visszatért az önbizalmam, jó érzéssel néznek rám az emberek, de ami a legboldogabbá tett, hogy miután az osztálytalálkozón nem ismertek fel, elnézést is kértek tőlem.😇

Tényleg nagyon nehéz és keserves volt, de minden másodperce megérte.

2021. dec. 9. 23:33
 7/7 anonim válasza:

Az egyik ismerősöm gyerekkorában nem volt kövér, sőt vékony testalkattal rendelkezett, viszont felnőttkorára eléggé elhízott.

Soha nem bántotta senki, őt sem zavarja a túlsúly, ám a ruháit rendszerint kihízza.

Próbálkozott már néhány fogyókúrával, habár ezek nem sikerültek.

Többször adott le 15-20 kilót, aztán 25-30-at szedett vissza.

2021. dec. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!