Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Más is egyedül szilveszterezik?

Más is egyedül szilveszterezik?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam, mert párom úgy döntött, hogy legyen más programunk idén. Eddig jól viseltem, de igazából nem kerestem programot, csak itthon ülök. Tévézek, játszom de rossz, hogy más pedig nagyon jól szórakozhat. Bevallom őszintén, irigy vagyok. A barátok sajnos idővel elhagytak.. Veletek is előfordult? Azt sajnálom, hogy lassan minden szilveszterem így telik, pedig 21 vagyok...n
2021. dec. 31. 19:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én a családommal töltöttem. Igazából éjfélkor újévet köszöntöttünk és ittunk pezsit utána mindenki ment a dolgára/aludni. Előtte és utána a barátaimmal hívásoztam online, mivel más lehetőségem nem volt. Ha lenne ledved barátkozni velünk írj privátvan :) 21L
2022. jan. 1. 01:52
 12/13 anonim válasza:

Én egyedül töltöttem, sőt. 10 órakor elindítottam HBO-n egy horror filmet, aztán olyan izgalmas volt, hogy el is aludtam. :)


Éjfélkor arra ébredtem, hogy leszakad az ég, bombáznak, lőnek az ágyúk, a kaukázusi juhász (!) nyüszítve próbált a teraszra feljutni. A ház elülső ajtóját anyám kinyitotta, a puli beszaladt félelmében a hálószobába. A macska a karácsonyfa alatt próbált elbújni, ki se jött onnan egész este.


A másik az, hogy valószínűleg nem a számomra megfelelő társaságban mozogtam mindig, mert a szilveszter abból állt, hogy elmentünk valami házibuliba és ami belefér, berúgtunk. Ebből már valahogy kinőltem, 6. éve nem ittam, így nem is érzem azt, hogy én ünnepelni akarnék, hiszen Magyarországon az ünneplés nagyrészt egyenlő az ivással (főleg férfiaknál). Ha nem iszol, akkor vagy nem állnak veled szóba, vagy addig kötekednek veled, amíg el nem kezdesz inni. Nekem ezekből a "hagyományokból" nem kell.


A harmadik meg az, hogy sok kollégámnak nincs is se újév, de néha karácsony se, mert akkor is dolgozniuk kell (villamosenergia hálózat). Tavaly előtt én is készenlétes voltam, időben muszáj volt lefeküdnöm, mert ha berendelnek dolgozni, akkor mennem kell. Áramnak mindenhol lennie kell, első a fogyasztó.

2022. jan. 3. 20:21
 13/13 anonim válasza:
Most őszintén mi a jó abban, hogy összezsúfolódnak sokan egy lakásban, egyesek zenére táncolnak, mások vihorásznak, esznek-isznak, vagy filmet néznek többen is? Éjfélkor meg vigyázz állásban hallgatják unottan a Himnuszt, mert ebben az országban "úgy illik", és csak aztán koccintanak, néznek tűzijátékot, aztán ugyanolyan "duhajok", mint előtte. Mert kb. ez a magyar szilveszter. Egyedül, vagy szűk családi körben ezek mind elkerülhetőek.
2022. nov. 26. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!