Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz 16 évesen egyedül szilvesz...

Gáz 16 évesen egyedül szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Sok éve ez van, és még nagyon sok évig így is lesz valószínűleg. Barátaim nincsenek (vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy az egyetlen haverom másik országban él, tehát őt ne is számoljuk), szóval senki nem hív sehova. A szüleimmel lesz közös vacsi, de velük meg nem jó a kapcsolatom, szóval utána nagy eséllyel bevonulok a szobámba, max. 1-2 pohár pezsgőt megiszok, aztán megyek aludni. Van még valaki, akinek hasonlóan fog telni a szilveszter? Szégyen ez szerintetek? Mert én amúgy sem vagyok bulizós, és így sem fogok most nekiállni bőgni, de azért kicsit rosszul érzem magam, amikor látom, hogy milyen jól szórakoznak körülöttem.
2021. dec. 30. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem szégyen, én amióta az eszemet tudom egyedül, családdal, amióta van párom kettesben vagyok vele. Egyszer volt próbálkozás barátokat, haverokat meghívni, rossz vége lett, azóta ilyet inkább nem.
2021. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
Gáznak nem gáz, de ha rosszul érzed magad miatta, akkor próbálj meg változtatni. Ilyen egyszerű. Egyébként én nagyon imádtam mindig is a szilvesztereket, el se tudtam képzelni soha, hogy szilveszterkor ne üssem ki magam a haverokkal. Mióta viszont egyetemre járok mégis minden szilveszterem egyedül telt, tanulással, mert így alakult az életem. Nincs ebben semmi gáz.
2021. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
En is egyedül fogom. 17f
2021. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én anno a családommal szilvesztereztem 18 éves koromig. (Konkrétan 18 évesen is, mert a barátnőt, akit hívtam, nem engedték el.)
2021. dec. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!