Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Ha letiltotok egy...

Lányok! Ha letiltotok egy fiút itt gyakorin valamiért, hogyan reagálnátok ha az illető rátok írna egy másik profilból és arra kérne, hogy tisztázzátok a dolgot? Többi lent

Figyelt kérdés
Nyilván aki barom, beszólogat vagy olyanokat kérdez ami már sértő vagy zavaró, pl szexuális kérdések stb., az más. De ha pl egy félreértés miatt azt gondoljátok róla, hogy hülye és nem érdemel több szót, de az illető szeretne mégegy esélyt és rátok ír egy másik profilból, bocsánatot kér és megkér titeket, hogy adjatok mégegy esélyt neki, hogyan reagálnátok? Volt már ilyen?

2022. febr. 18. 09:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
Az okától függ leginkább, de mégegy esély általában mindenkinek kijár.
2022. febr. 18. 09:22
 2/20 anonim válasza:
Kicsit fura a helyzet,de jár mégegy esély neki is.
2022. febr. 18. 09:25
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát, pl ha az illető kérdez valami olyat amire nem akarsz válaszolni, és egyúttal a kérdés miatt le is tiltod mert úgy tűnhet a kérdésből, hogy nem vagytok egy hullámhosszon, nem tartod érdemesnek a további beszélgetésre. És ha az illető ezután rádír a másik profiljából, nem tartanád túl rámenősnek? Vagy engednéd hogy megmagyarázza, adnál neki mégegy esélyt?
2022. febr. 18. 09:26
 4/20 anonim válasza:

indoktól függ

plusz, ha egyből felfedi magát, akkor még talán van esély

ha később mondja meg ki is ő, akkor azonnal tiltás

2022. febr. 18. 09:28
 5/20 anonim válasza:
Örülj hogy ghosting után még valaki szóba akar állni veled. Gerinctelen dolog.
2022. febr. 18. 09:30
 6/20 A kérdező kommentje:

4

Én nem arra gondolok hogy másnak adja ki magát mint aki, hanem hogyha egy félreértés miatt ignorálja és tiltja a lány, és az illető ráír egy másik profilból mert ugye az előzőből nem tud mert az tiltva van.

5

Bocsi: mi van? Mi az a ghosting és ki a gerinctelen?

2022. febr. 18. 09:39
 7/20 anonim válasza:

#6:

de ha nem úgy kezded, hogy XY vagyok és szeretném tisztázni a félreértést, hanem mondjuk a 2. 3. levélben mondod meg ki vagy, akkor ismét a tiltólistán végzed

2022. febr. 18. 09:45
 8/20 anonim válasza:

Ok nélkül nem tiltok senkit. Ha tiltom, tudja is miért. (kivétel a pöcsmutogató gyökerek, de azokat válasz nélkül tiltom, szóval nincs semmi kommunikáció amit félre lehetne érteni)

Aki ezután rám írt más profilról, az sem azért tette, hogy akarjon még egy esélyt, hanem hogy elküldjön az anyámba, és aztán ő is tilt. Ez ilyen egó téma lehet, mindig az övék kell legyen az utolsó szó. Szánalmas az egész, de engem mulattat igazából. Tévedtek ha azt hiszitek, hogy rosszul érzem magam amiért nem tudok visszaszólni, nem is akarnék. És újra megmutattad, hogy mennyire primitív vagy. :)

2022. febr. 18. 09:59
 9/20 A kérdező kommentje:

7

Természetesen, nem arra gondoltam hogy teljesen vadidegenként írok rá, hanem nyilván elmondom hogy ki vagyok, leírom a ásik felhasználónevemet is amit tiltott és megkérem, engedje hogy tisztázzuk

8

Tehát ha tiltasz valakit, előtte megírod neki hogy miért? Az nagyon jó, mert én itt ilyen lánnyal még nem találkoztam.

2022. febr. 18. 10:02
 10/20 anonim válasza:

9

Kb igen, a nemtetszésem kifejezése után az utolsó sorban közlöm, hogy tiltottam. Ennyike.

2022. febr. 18. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!