Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Veletek fordult már elő...

Veletek fordult már elő olyan,hogy akivel itt elkezdtetek beszélni és egy idő után átmentetek mondjuk facebookra és megtudtátok egymás nevét,és kinézetét elbizonytalanodtok mert mondjuk nem úgy nézett ki az illető mint amire számítottatok?

Figyelt kérdés
Mit tettetek ilyenkor?Többet nem írtatok az adott személynek vagy,csak leírtátok,hogy bocs,de többet ne beszéljünk?
2021. ápr. 26. 23:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem érdemes előbb képet cserélni és utána átmenni facebookra.
2021. ápr. 26. 23:18
 2/12 anonim válasza:
Velem már számtalanszor megtörtént, de én voltam az a fél, akit lekoptattak. Egyszerűen nem írtak többet, vagy rövid idő után leépítettek.
2021. ápr. 26. 23:30
 3/12 anonim válasza:
Volt sajnos, igen.😕😕
2021. ápr. 26. 23:48
 4/12 anonim válasza:

Konkrétan a kinézet miatt nem volt ilyen, mert minden esetben képet cseréltünk, de jópárszor megesett az, hogy dobtam mert kiderült hogy nem passzolunk. Pl.

Kirak fb ra minden szart, ezer kép, ostoba idézetek, felesleges tájképek, buta viccek, egyéb politikai jellegű alpári megjegyzések. Ezek miatt kuka. Minek tereget ki mindent?

2021. ápr. 27. 00:35
 5/12 anonim válasza:
Nekem egyszer volt, hogy egy lány mondta egyből, hogy menjünk át. De aztán nem írtunk egymásnak, pedig nekem is tetszett és lehet én is neki :DDD Szóval sehogy nem jó. Online ismerkedés kretén.
2021. ápr. 27. 00:37
 6/12 molnarmarcell21 válasza:
Ha barátkozom, akkor nem számít a külső.
2021. ápr. 27. 03:00
 7/12 anonim válasza:

Nem rég volt itt egy agyhalott villamosmérnöknek adta ki magát ?

Mikor rá kérdeztem,hol dolgozik azóta csend ?

2021. ápr. 27. 03:16
 8/12 anonim válasza:
Nem. Ide nem ismerkedni járok. Nem is értem azokat, akik igen.
2021. ápr. 27. 06:13
 9/12 anonim válasza:
#6: Hogyne számítana. Ha te egy jól öltözött, normális körülmények között élő illető vagy, nem állsz le barátkozni egy hajléktalannal. Ez most egy szélsőséges példa, de kisebb eltérések is számítanak.
2021. ápr. 27. 09:12
 10/12 molnarmarcell21 válasza:

Miért ne állhatnék le egy hajléktalannal? Ha kellően jól kijövünk, nekem teljesen mindegy a társadalmi státusza vagy hogy három feje van.


Csajozásnál lehet szempont, de annyira ki vagyok éhezve, hogy kiverem bárkire :D

2021. ápr. 27. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!