Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért van ez? Más is így van...

Miért van ez? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Nos, lehet kicsit hosszú lesz, akinek van kedve(akit érdekel) végigolvassa, akinek nincs, az lapozhat másik kérdésre, feleslegesen nem kell a negatív válasz.

Szóval 16 éves fiú vagyok. Kb 13-14 éves korom óta kezdett foglalkoztatni az, hogy legyen barátnőm, viszont eddig 1 sem volt. Ez idő alatt rengeteg lány volt aki tetszett, de olyan beszari hülyegyerek vagyok, hogy egyikhez se mertem odamenni, főként azért, mert nem tudtam mit kellene mondanom. Igazából barátom is kevés van, de azok mind jófejnek, viccesnek tartanak, meg én is normálisnak tartom magam a korombeliekhez képest(nem bulizok, nem cigizek, iszok, stb). Őszintén megmondom, hogy sokszor irigykedek másokra, ha látom a korombelieket lánnyal az utcán, és ilyenkor gondolkozok, hogy nekem miért nincsen senki, vagy talán a lányoknak nem a normális srácok kellenek?

Sokszor megkaptam azt is, hogy akkor fog jönni valaki, hogyha nem is számítok rá…. Hát igen. 3 év eltelt, senki. Interneten is már rengetegszer próbálkoztam, 1-2 úgy tűnt, hogy lesz valami, erre csak átbasztak. Itt a környékemen mondom, rengeteg lány tetszett, de ezek szép lassan elmúltak, aztán jött a többi. Egyszer télen képes voltam kint várakozni 1 órát, csak azért, hogy láthassam aki tetszett.(tudtam melyik busszal szokott menni)

Lehet az is közrejátszott, hogy voltak olyan dolgok, amik lelkileg elintéztek(depressziós voltam, öngyilkos akartam lenni, stb), de ezekből kijöttem.

Azt tudom, hogy nekem kellene változtatni, de nem megy, buta fsz vagyok ezen a téren.


Van esetleg itt valaki, akinek szintén ez a problémája, és ha igen, leírná, hogyan oldódott meg?

16/f



2022. febr. 23. 19:25
 1/4 anonim válasza:

Mintha csak 16 éves kori önmagamagamat olvastam volna vissza. Most akkor úgy teszek, mintha fiatal kori önmagamnak adnék tanásot 30 éves fejjel.

Először is, mondák nekem is, hogy addig örűljek, amig nincs senkim és élvezzem ki a szabadságot, de nem hittem ezt el. Mindenesetre nem igazán változtattam magamon így 24 éves koromban léptem meg végre magamat.

Tetszik a lány, tökk mindegy, mit mondasz neki. ha amugy ismeretlen ésköszönő viszonyban sem vagytok, akkor valahogy be kell vonúlnod az életébe. Indúlj ki abból, hogy meglehet,hogy nemis olyan belső tulajdonságokkal rendelkezik, mint képzeled, így igazából veszteni valód sincs. Ha meg olyan, amilyennek gondolod, akkor csak nyerhetsz.Másrészről pedig mindenpróbálkozás hasznos. Sőt a sikertelen próbálkozások a leghasznosabbak. A kudarcokból tudsz tanulni. Itt az internet az orrod előtt. Megannyi csajozós duma és módszer létezik. Statisztikailag elég kicsi az esélye, hogy az elsővelegyüttmeredsz életed végéig így érdemesebb egy kicsit lazábban álni az egészhez.

Ravasznak kell lenni. Ez egy játszma és egyszerűen csak nyerni tudsz vele. Ha bukod a dolgot, mármint lekoppint a csaj,akkor tüzetesen elemezd ki a hibákat és változtass a módszeren. Tuti tipp nincs, hogy xy-t meghódítsd. A legnehezebb lépés mindig a legelső. Az, hogy meglépd magad. de ha kellő képpen felkészűlsz, akkor nagyban növelheted a sikered. mondanám, hogy add önmagad, de a csajok asajnos a kamura jobban buknak. Éreztetni kell vele,hogy kamuzól, de csak óvatosan. ettől titokzatosabbnak tűnsz. ezt zabálják a nők. Jó, ha tudsz olvasni a testbeszédben. Esetleg elolvashatnál egyik délután egy ilyesmi könyvet. De eszed ágába se jusson meghamisítani a saját testbeszéded,csak legfeljebb éppen annyira, hogy titokzatossá válj. Amúgy meg, ha kihúzod magad, mint a legmagabiztosabb ember, akkor valamiért valóban magabiztosabbá is fogsz válni. Nem tudom,miért van ez így , de így van.

3 év a te életedben hosszúidő. de képzelj el engem. Én 24 éves koromig nem is csókolóztam, de úgy mentem az első randimra, hogy teljesen elbűvőltem a nőt. Na jó, ő is engem. feleségűl vettem, lett gyerek, ház, minden, aztán elváltunk. Várj 7 évig, mielőtt elveszed. Ha addig minden oké, akkor, jöhet a lagzi. de ez már egy másik történet. Mintmondtam,mindenkudarcból csomó tanulságot ki lehet venni.

Ember!Egyszeri vagy, különleges vagy!Egy igazi érték vagy! Megismételhetetlen vagy! Egy igazi nőcsábász van benned és csak ki akar törni. Engedd neki, hogy kitörjön. nem hibázhatsz. Jó, eleinte furcsa érzés lesz és lehet kicsit izgulsz majd, de olyan ez, mint a biciglizés.

Hajrá Casanova!

2022. febr. 23. 20:03
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 1-es!


Én annyira szívesen odamennék akárkihez is, de egyszerűen valami gátol…. Meg ha odamennék, a szián kívül kb semmit se tudnék mondani.

Meg sokszor a környezet sem adott, vagy túl sokan vannak, vagy egyszerűen olyan hely, ahol kb lehetetlen.

2022. febr. 23. 20:45
 3/4 anonim válasza:

Szia! Ne keseredj el, ha ezen kattogsz akkor csak rosszabb lesz.

Éld az életed úgy, ahogy alapból. Ha van valaki aki tetszik, akkor kockáztass, nincs mit vesztened. Ha pl egy teljesen ismeretlen lány tetszik, akkor ne csak úgy random köszönj rá, mivel a lányok tudják hogy vannak nagyon hülyék, és bizonytalanok hogyha idegen fiúkkal kerülnek szemben(nyilván nem a ribizliket értem ezalatt), valahogy véletlenszerűen kerülj az életébe.

Amúgy becsülöm hogy a fiúkban azt, hogyha normálisak, illetve én ki nem állhatom a hülye fiúkat.

Mindenesetre sok sikert, biztos találsz valakit! ;)

2022. márc. 16. 18:45
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Köszi, hátha összejön valami, ha nem gondolok erre folyamatosan :/

2022. márc. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!