Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mièrt nyugtat meg?Mièrt nem...

Mièrt nyugtat meg?Mièrt nem vagyok mellette zaklatot?

Figyelt kérdés
Nemrègiben meghalt a hugom. Nagyon el voltam kenődve. Nem jàrtam sehova, nem beszèltem senkivel. Nem akartam semmit, csak egyedül lenni. Mindenki csak azt mondta hogy sajnàlja.hogy hogy vagyok. Ès ez nem èrdekelt. Nem akartam az emberek szemèben a sajnàlatot làtni. Egyik nap eljött egy osztàlytàrsam. Nem akartam vele beszèlni de anyum kiküldött hozzà, így kimentem hozzà. Azt hittem ugyan az lesz mint a többiek.Amikor kimentem, beszèlgettünk nèhàny sort. Majd megkèrdezte nincs e kedvem elmenni valahova. Elsőre nemet mondtam, de vissza kèrdezett, hogy a vilàg vègère se? Aztàn vègül ràbeszèlt. Beültünk a kocsiba, megkèrdezte, hogy hova akarok menni. Termèszetesen nem tudtam, ès elindultunk a vak vilàgba. Nem beszèltünk az úton. csak mentünk. Adott egy napszemüveget. Olyan nyugodt volt minden.Bèkès.Elgondolkodtató... Vègül Gyulàn kötöttünk ki.Elmentünk enni, ès ott màr beszèlgettünk. beszèlgetès közben, olyan volt, mintha tudnà hogy mit èrzek. Megfogalmazta azt, amit èn nem tudtam elmondani.Az èrzèsemet, a gondolataimat. Mintha àtlàtna rajtam. Nagyon meglepett. Mindig az gondoltam róla, hogy egy flúgos, aki az osztàly közèppontjàban van. Aki mindenkivel jóban akar lenni. Amikor beszèlgettünk egy komoly, őszinte, megnyílt emberrel talàljoztam volna. Megbeszèltük, hogy talàlkozunk, de nem tudom hogy elmenjek e... Eggyik rèszem úgy èrzem, hogy menne, a màsik rèszem pedig azt, hogy ne menjek, mert nem fair, nem korrekt. Szerintetek mit kellene tennem?
2021. júl. 6. 01:02
 1/5 anonim válasza:

Menj el, ad.1, hogy kimozdít egy kicsit, ami sosem árt, főleg ebben az esetben sem.

Ad.2 : Mindig jól jönnek a barátok.

Ad.3 : Hidd el, jólesik az embernek, hogy vannak emberek, akik a társaságodban máshogy is képeseg a degenerálton kívül működni

2021. júl. 6. 01:05
 2/5 anonim válasza:

Valószínűleg maximálisan együttérez veled, mert ő is találkozott már a halállal és tudja milyen érzés elveszíteni valakit. Menj el a találkozóra, addig sem gondolkodni fogsz egyedül!

Sajnálom a történteket!

2021. júl. 6. 01:09
 3/5 anonim válasza:
Mi tortent a hugoddal?
2021. júl. 6. 13:33
 4/5 A kérdező kommentje:

Szívrohamot kapott.

Elment egyik nap du. futni, és összeset.Nem tudták már megmenteni.

Végül elmentem vele. Jó volt vele. Sokat beszélgettünk. Gondolkoztam, hogy megkérdezem, volt e valami hasonló vele, de nem mertem. Kicsit féltem a válaszától... Amúgy elvitt túrázni, sokat beszélgettünk. Elsősorban a múltról. Suliról. Kérdeztem a régi sulijáról.Elég sokat elmesélt. (3 éve jött át hozzánk még általános iskolában, és itt maradtunk középsuliban)Elég érdekes történeteket mesélt. Jó volt hallgatni. A családjáról nem sokat mesélt. 1-2 mondatott... Összességében nem bántam meg, és köszönöm a válaszokat....

2021. júl. 6. 22:12
 5/5 anonim válasza:
Hát az durva. Részvétem:(
2021. júl. 7. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!