Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek?

Fiúk szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit tartotok vonzónak illetve turn off-nak egy lánynál? :D

#lány #tetszik #bejön #vélemèny a lányokról
2022. febr. 28. 19:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha vaginája van az vonz, ha farka, az taszít. Nem bonyolítom túl.
2022. febr. 28. 19:37
 2/11 anonim válasza:

mi az, hogy turn off? mitől kapcsolnám ki? :D


elég hosszú a lista milyen dolgok kellene, vonzóak, hátrányosak, illetve kizáróak

2022. febr. 28. 19:39
 3/11 anonim válasza:

Az extravagáns festett haj(kék, zöld, lila stb), a piercing, a rendszeres ivás és az elhízás nálam abszolút turnoff. A cigi nem zavar, a tetoválás se csak legyen igényes.


Ha sportol és az öltözködése üzletasszonyos/titkárnős, ami komolyságot sugall az nagyon vonzó.

2022. febr. 28. 19:59
 4/11 anonim válasza:

Számomra külső terén eléggé sok minden bejön, még az extrém színű vagy felnyírt haj is. Inkább tényleg csak annyi, hogy kedves, hűséges lány legyen, nem árt ha érti a viccet.

De 3 nagyon fő pontom van.

1. Biológiailag is lány legyen.

2. Ne legyen a rokonom.

3. Ne legyen kövér (duci még belefér és nem az a duci, hogy 170centi 50 kiló, hanem mikor látszik, hogy van rajta felesleg, de szép arányos így is az alakja).

Ebből a 3 igényből egyszerűen nem tudok már lentebb adni.

2022. febr. 28. 20:04
 5/11 anonim válasza:

Szeretem a magabiztos, őszinte, életenergiával teli lányokat. A szép öltözködésű hölgyek mindenképp vonzó számomra(itt leginkább üzleties megjelenésre gondolok ami picit komolyabb nem pedig arra hogy a seggét is kinyomó rövid nadrág ami igazából vágva lett mert hosszú volt.)


Ami taszít és sok emberben tapasztalom az egy adott ember elengedése és bizonytalanság hogy most mit is akar. Sőt ide is sorolhatnám a kalandok kerülését.(monoton szex és csak otthoni tv-zés kirándulás/világ felfedezése helyett)

2022. febr. 28. 21:10
 6/11 anonim válasza:
Nekem például vonzó, ha egy lánynak kicsit vagányabb, fiúsabb az öltözködési stílusa a hétköznapokban. Meg persze a sok mosolygás, a pozitív kisugárzás 🙂
2022. febr. 28. 22:12
 7/11 Camorri válasza:

Kinézet: legyen arányos az alkata (magyarán ne legyen kövér, mert én is igyekszem tenni hogy ne hízzak el, akkor a lánytól is elvárom, illetve ne is legyen full csont és bőr, mert az is taszító).

Az arc nálam nagyon fontos, hogy kedves és mosolygós arca legyen (legutóbbi csajba pl az ajkai miatt szerettem bele, mert valami eszméletlen mosolya volt).

És tudom ez furcsa lehet, de ne legyen túl nagy melle.

Ami egyértelműen taszít engem: ha magas a lány. Rövid haja van.


Belső tulajdonságok meg komplexek. De aminél nem akarok lejjebb adni: akarjon gyereket egyszer az életében, legyen elég intelligens ahhoz, hogy bármiről el tudjak vele beszélgetni, legyen hűséges, ha már én is az vagyok, legyen valami közös hobbink, legyen olyan hobbija is ami nem közös, legyenek merész céljai hogy támogatni tudjam.

Ami fullba taszító: aszexualitás, és amikor valaki buta mint a ****

2022. márc. 1. 18:17
 8/11 Camorri válasza:

Uhh és még valami eszembe jutott #7voltam


Természetesség! Na nem arra gondolok hogy mindenhol maradjon rajta szőrzet, de az ilyen vakolókat megszégyenítő festés az arcon az taszító. Minél kevesebb smink, annál jobb, nyílván az igényes minimalista smink az nagyon vonzó.

2022. márc. 1. 18:33
 9/11 anonim válasza:
kecske játszik?
2022. márc. 1. 19:24
 10/11 anonim válasza:
Az elemi butaság. Ennél nincs taszítóbb tulajdonság egy nőben, de úgy általában egy emberben.
2022. márc. 2. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!