Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Bi/leszbi/pán.. lányok van...

Bi/leszbi/pán.. lányok van kedve ismerkedni valakinek? Szeretek zongorázni, zenét hallgatni, verset írni, sorozatot nézni, könyvet írni, focizni, focit nézni, rajzolni.

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 16:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
mi a rák az a pán?
2022. márc. 2. 17:23
 2/20 A kérdező kommentje:
Aki az embert a személyisége miatt szereti, és nem a nemekhez vonzódik hanem az emberhez. Szó szerint én se tudom de valami hasonló.
2022. márc. 2. 18:12
 3/20 anonim válasza:
Kérlek, hogy ne legyél már ilyen hülye, hogy az ilyesmit beveszed. Értem, hogy rácuppannál egy biszex csajra (a férfiak 99%-a igen feltéve ha nő a harmadik) de ez a pán tököm, egy hülyeség.
2022. márc. 2. 18:14
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem aztán mindegy, én úgy vagyok vele hogy mindenki az aminek ő mondja magát, és ami ő szeretne lenni, de ha szerinted hülyeség az is oké.
2022. márc. 2. 18:24
 5/20 anonim válasza:
De azt azért jól érzem, hogy meg akarnál dugni egy ilyet?
2022. márc. 2. 18:35
 6/20 A kérdező kommentje:
Ki?
2022. márc. 2. 18:40
 7/20 anonim válasza:
látom a szövegértés nem az erősséged...
2022. márc. 2. 18:48
 8/20 A kérdező kommentje:

Oh b.szki, miért van az hogy csak az én kérdéseimhez tévednek be az ilyenek, de viszont mások kérdéseire tudnak rendesen válaszolni?

Tényleg annyira k.rva nagy baj hogy szeretnék valakivel beszégetni aki megért? Igaz hogy most van két lány akivel beszélgetek, de baj hogy több hasonlóval szeretnék beszélgetni?

Na mindegy.

2022. márc. 2. 18:51
 9/20 anonim válasza:
Inkább arról mesélj milyen könyveket írtál már!
2022. márc. 2. 19:01
 10/20 A kérdező kommentje:
Kettő készül éppen, az egyik arról szól hogy különböző tinik hogy küzdenek le különböző gondokat, másságokat, a másik pedig egy bi lányról, és a tini életről szól, az elsőt már kb 2 éve írom, a másiknak pedig ma álltam neki.
2022. márc. 2. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!