Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktatok írni naplót?

Szoktatok írni naplót?

Figyelt kérdés
Füzetben vagy lakatosban?

2020. aug. 28. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen, mikor még iskolában tanítottam napi rendszerességgel
2020. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor hogy elhataroztam hogy most aztán tényleg fogok de pár nap után mindig elfejtettem /elkedvtelenedtem. Régről van jopar kapott lakatos szóval abba írtam mindig ha rám jött az irhatnek.
2020. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én néha szoktam írni,van hogy kihagyok 3 hónapot is,hogy nem írok egyetlen egy oldalt sem,de van mikor huzamosabb ideig írok naplót ez nálam hangulatfüggő,hogy van kedvem vagy nincs kedvem naplót írni.

Mert egy hosszú fárasztó nap után inkább nézek egy jó filmet minthogy naplót írjak!

2020. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És füzetben szoktam írni.
2020. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egy kemény fedős füzetbe írom, ez a 4.naplóm, már 3 betelt :) Az első kettő ilyen kis alakú lakatos volt, a 3. A/4-es, kemény fedős füzet, és mivel az sokkal jobban bevált, a 4. is nagyalakú,keményfedős, mintás lett :) Mostanában felszereltem rá házilag egy lakatot is, a kollégium miatt, biztos ami biztos.
2020. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kemény fedelű, vonalas füzetbe/noteszbe (A5-ös méretűbe) szoktam, majdnem napi rendszerességgel.
2020. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!