Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találok hasonló érdeklődés...

Hol találok hasonló érdeklődésű embereket? Hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Indítottam egy celebes Wikipédia oldalt ahol vonzó női hírességek összegyűjtése a cél, és érdekelnének olyan emberek akiknek ugyanilyen érdeklődési köre van, hátha kedvük lenne nekik is ilyesmihez szabadidejükben, jómagam már felvittem 50+ híres celeb csaj cikkét (Scarlett Johansson meg társai), de tuti vannak még. :D Van itt olyan ember akit érdekelnek a híres és csinos női hírességek és szívesen csatlakozna egy ilyen Wikipédiához?

(Ui. remélem ez nem sérti a "reklámozni tilos" szabályzatot mivel a Wikipédia az tudtommal se nem termék se nem szolgáltatás, csak egy enciklopédia, és full ingyenes és szabadon szerkeszthető, meg amúgy is ismeri mindenki, szóval szerintem itt nem értelmezhető a reklám fogalma, mert ez csak hobbi, és ehhez keresnék hasonló érdeklődésű embereket).



2022. márc. 11. 00:35
 1/1 anonim válasza:

Milyen "ilyen Wikipédia"? Egy Wikipédia van.


Az enciklopédiákban pedig nem szokás szubjektív dolog (pl. szépség) alapján embereket összegyűjteni.

2022. márc. 12. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!