Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik hasonló témákra vevők, az alábbi érdeklődési körük van?( Ha minden pipa, az lenne az igazi, bár gondolom erre kicsi az esély.)

Figyelt kérdés

-buddhizmus, keleti tanok, bölcsességek

-animék

-idegen nyelvek

- zenében leginkább japán számok, rock, metál, klasszikusok, szimfóniák

- egzotikus állatok: tarantulák, skorpiók, papagájok stb.

-filozofálás

-szokott meditálni, jógázni, agykontrollozni

- UFO-k, természetfeletti jelenségek, testenkívüli élmények, előző életek, orbok stb.

- tudás és szeretet hite van

- az se baj, ha vonzódik a régebbi korokhoz, amikor még alap volt a tisztelet, magázás, az volt a menő, ha valaki okos, tanult, művelt nem úgy, mint manapság, ahol celebnek lenni menő meg sík hülyének, állatiasnak, tudatlan barbárnak

- úgy érzi idegen, különc a mai emberi tarsadalomban és esetleg aszociális, magának való, meg nem értett


Igazából nem igazán van kedvem ismerkedni, inkább csak érdekel vannak-e hasonló emberek.



2021. aug. 12. 13:16
 1/6 anonim válasza:
A nagy részük érdekel.
2021. aug. 12. 13:23
 2/6 anonim válasza:
Hasonlók vagyunk, de nem teljesen egyformák. Viszont így, hogy nem akarsz ismerkedni, így hiába... Én szeretek új embereket megismerni.
2021. aug. 12. 13:31
 3/6 anonim válasza:

Szilárd talajon állok. Nem vagyok ilyen mértékben elsodródva a valóságtól, de néhány dolog érdekel a listáról.

Nagyon éretlennek és gyerekesnek érezlek. Biztos hogy legalább 6-7 évvel fiatalabb lehetsz nálam. Lélekben biztosan.

2021. aug. 12. 15:26
 4/6 anonim válasza:
Mind igaz rám. És még sok több is van.
2021. aug. 12. 17:22
 5/6 anonim válasza:
Van közös metszet. De utoljára tizenévesen apróztam így el magam.
2021. aug. 12. 21:16
 6/6 anonim válasza:
Alapvetően engem mind érdekel, amiket felsoroltál, kérdező. Csak nem értem, mi a célod, ha ismerkedni nem akarsz. Ez az Ismerkedés része a Gyakorinak.
2021. aug. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!