Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy gyűjtsek bátorságot...

Hogy gyűjtsek bátorságot odamenni a lányhoz egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Igazából az önbizalmam most kezd normalizálódni, elkezdtem több mint egy éve edzeni és ez jót tett neki, most már sokkal közvetlenebb vagyok, szerintem jól is nézek ki, múltkori buliban is a lányok kezdték el már szinte dorgolni magukat, közeledni, olyan jeleket adni, hogy táncolni akarnak, de sosem tudtam ravenni magam, hogy felkérjem őket.

Sajnos kommunikációban van még hova fejlődnom beszédtema ügyben, de igyekszem.

Vannak azok a lányok, akiktől leesik az allam, hozzájuk nem merek odamenni, vannak akik nem jönnek be, velük meg úgy vagyok, hogy "minek?"

Szoval igen érdekelne, hogy ti csak sodrodtok az árral és lesz ami lesz, vagy mi a titok?


2022. ápr. 24. 22:52
 1/3 anonim válasza:
Tegnap voltam egy buliban,táncolt mellettem egy csaj.Meghívtam egy italra.Beszéltünk,kérdezgettem róla.Később leléptünk hozzám. Most sem értem hogy sikerült..
2022. ápr. 25. 00:15
 2/3 anonim válasza:

Buliban a csajok figyelemre,rajongásra vágynak, ne ott akarj ismerkedni.

A szépek néha kihívásnak veszik, h az összes férfit vonzzák. Ha józanul megnézed a bulikat, leesik. Mint a net kb, csak egó maszti nagyrészt.

Félsz tőlük, nem tudod miről beszélsz velük stb erre vannak nem szépek, az idősebbek pl. Gyakorolj. Velük tudsz. Addig érdekes egy partner, amíg nem hajol meg, ez a legfontosabb. Te is, ők is neked, ezért húznak, ha rájuk mész és táncolsz vesztettél, mennek tovább. 39f

2022. ápr. 25. 00:40
 3/3 anonim válasza:

Ha egy nő egyedül van, akkor menj rá. A tánctéren versengenek másokkal, barátnőkkel, felejtsd el. Balekot keresnek.


Nincs gond ha valakit nem akarsz, frend zón, ők is ezt teszik. Mintha lenne esély, de csak használnak. Az élet ilyen, te is használd őket. Tudsz finoman tanácsot kérni, öltözködés stb, önbizalmat építeni, gyakorolni a szociális skillt.

Ha már ennyit pötyögtem, használd is, és szúrj meg valakit. Go.

2022. ápr. 25. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!