Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valak segít nekem? Az a...

Valak segít nekem? Az a helyzet hogy 2 X próbálkoztam egy lánynál 2x és hát a második próbálkozás az nem volt olyan jó és 2. próbálkozásnál próbahetet kértem tőle de nem-et mondott és a 2. próbálkozás nem volt jó szerintem.

Figyelt kérdés
Azért mert Messengeren le is tiltott. Hogyan kérjek tőle bocsánatot úgy hogy tényleg megbocsájtson?
2022. máj. 8. 16:45
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy te nem így látod de nem szeretne veled beszélni. Ezen már a bocsánatkérés sem segít. Ha a tiltás után is írsz az már a zaklatás határát súrolja. Ne erőltesd ezt a dolgot tovább.
2022. máj. 8. 16:48
 2/5 anonim válasza:
Engedd el, ez már elúszott. (Mi az a próbahét és miért kérsz ilyen hülyeségeket?)
2022. máj. 8. 17:42
 3/5 anonim válasza:
Sehogy, már az első után buktad. Ha nincs meg az összhang azzal nem tudsz mit kezdeni, lépj tovább.
2022. máj. 8. 17:53
 4/5 anonim válasza:
Nem oldott fel? Nézd meg,hátha.
2022. máj. 8. 19:53
 5/5 anonim válasza:
Egyszer tiltottam le valakit, de csak azért,hogy észrevegye magát, vannak következményei a tetteinek. Később feloldottam, de nem írt azóta se bocsánatot….ja, és mielőtt rákezdtek,hogy mert letiltottam, előtte jó pár hónap eltelt,volt esélye bőven. Szóval magamból kiindulva….nekem jól esne, ha kérnél bocsánatot.
2022. máj. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!