Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ez tényleg annyira fura?

Ez tényleg annyira fura?

Figyelt kérdés

Előzetesben annyit, hogy nagyon sok baratnőm volt.

De aztán az egyikük megfogott engem és együtt maradtunk 15 évet. Mikor lelépett nem igazán lepődtem meg, mert ismerem a nőket. Ők jönnek és mennek. Nem lehet rájuk számítani tartósan. Ezt nem számonkérően írom csak tény. Én elfogadtam hogy a nők ilyenek. Viszont lett egy kislányunk. Aki a mindenem.

Hosszú harc után ma már velem él, én nevelem és boldogok vagyunk.

Viszont férfi vagyok vannak igényeim.

Mivel elég jó pasi vagyok, régen pedig meg jobb így sosem volt nekem gond baratnőt szerezni.

Viszont most nagyon megfordult a szitu és 2 verzió van.

Akikkel megismerkedem ők pár hét után közlik hogy én vok az igazi és költözzünk össze és csináljunk gyereket.

A másik verzió meg az hogy tök jól alakul minden, szuper a szex...még a szerelem csírája is felébred bennem...majd megtudja a nő hogy gyerekem van, sőt velem él és szó szerint durván lekoptat...

Én pedig most nem értem ez utóbbit.

Én nem pótanyát keresek, mert van a kislányomnak anyja. Mégis az utóbbi típus a nélkül ítélkezik hogy 1 percet is eltöltött volna a gyerekemmel.

Aztán így a 3. eset után már gondoltam rákerdezek hátha írtok erre vmi hasznosat mert nem értem ezeket a nőket. Faggatni meg nem fogom őket miutàn durván lekoptattak e miatt. Mert egy sort sem érdemelnek ilyen viselkedés után.


2022. máj. 30. 19:31
 1/9 anonim válasza:
Ok. Mi a kérdés?
2022. máj. 30. 19:40
 2/9 anonim válasza:
Nőként mondom, az a fura, hogy egyáltalán szóbaáll veled bárki :D Elég nagy türhő vagy a kis monológod alapján.
2022. máj. 30. 19:46
 3/9 A kérdező kommentje:

A türhó szót nem ismerem.

Lehet ez vmi tájszólás...

De a bunkót mondták már rám...igen.

Általában mindig ők lettek a barátnőim akik lebunkóztak elsőre.

De nem a személyem értékelése volt a kérdés hanem a nők reakciója a kisgyerekre.

2022. máj. 30. 20:12
 4/9 anonim válasza:

Már azt se értem hogy juthat el a dolog a szexig, meg szerelemcsírákig úgy hogy a másik nem tudja hogy gyereked van?!?


Gyerek nélkül összeállni egy "gyerekessel" nem egy sima ügy. Sose fog megérteni egy csomó mindent, pl hogy csak 2.lehet az életedben, hogy alig van benne spontaneitás, bármikor közbejöhet bármi.


Szóval hasznosnak azt javaslom egyrészt hogy az elején közöld hogy egyedülálló apuka vagy, másrészt meg kezd inkább egyedülálló anyukákkal.

44N

2022. máj. 30. 21:55
 5/9 anonim válasza:

Oké, hogy nem pótanyát keresel, de ha jól haladnak a dolgok, akkor előbb-utóbb összebútoroztok az új pároddal. Mivel a kislány veled él, így a nőnek rajtad kívül egy gyereket is a nyakába kéne vennie. Szóval hosszútávon csak be kellene töltenie egyfajta anyaszerepet és sokan nem vágynak arra, hogy más gyerekét nevelgessék, főleg ha ők maguk gyermektelenek. Plusz ezek szerint az ex-feleséged is képben van még, ami szintén elriaszthat egy-két randipartnert.

Tisztázd az első randin, hogy te már apuka vagy és akkor nem kell annyi felesleges kört futni.

2022. máj. 30. 22:03
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy ideje tisztáztam már ezt.

És igen.

Nekem a gyerekem lesz mindig is az első.

Szóval a fészen a profilképembe betettem 1 hónapja 1 képet hogy a kislányom a nyakamban ül.

Utána a nő ismerőseim fele törölt és tiltott..

Szóval egy ideje már nem árulok zsákbamacskát.

2022. máj. 30. 22:47
 7/9 A kérdező kommentje:

4. Egyedülálló anyukákat nem ismerek.

Illetve a játszóteren megpróbálnak időről időre felcsípni ilyenek...de ők nem szépek.

Én pedig bevallom felszínes vagyok a nők küllemét illetően.

Tehát szép kell legyen akivel kezdek.

2022. máj. 30. 22:50
 8/9 anonim válasza:
És ki is derül, hogy tulajdonképpen nem is a gyerek itt a gond 😂
2022. máj. 31. 07:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Léci ne írjatok privátot.


Ez az oldal azert van, hogy anonimban leírjátok itt amit akartok gondoltok a kérdesről.

Ha szeretnèl megismerni akkor írd le ide csajszi.

Ha meg az erdekel hogyan nyertem férfiként gyermekelhelyezést akkor meg azt srác.

De ne sunyiskodjatok, meg ne írogassatok nekem "sokatmondó" privátot azt nem szeretem...és le is sza rom.

2022. máj. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!