Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Akik megunták a társkeresést,m...

Akik megunták a társkeresést,miért untátok meg?Miért nem akartok senkit magatok mellé?

Figyelt kérdés

24 évesen nem akarok senkit magam mellé,mert folyton hülyékkel találkozok össze,akik nem képesek a saját problémájukat megoldani,elmondani,beszélni róla vagy szimplán nem értik a szintemet.(nem a fogyatékosokról van szó) Vagy szimplán bunkó.

Nem ítéltem el senkit amiatt mert csóró,vagy van gyereke vagy nincs.


2022. jún. 10. 22:11
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
A korosztályomból minden elvált nőnek van gyereke, én meg nem akarok pótapa lenni és másodrangú szerepbe szorulni.
2022. jún. 10. 22:16
 2/33 anonim válasza:
Elegem van abból hogy nem írnak vissza, ha elhivom randira kiderül hogy kapcsolatban van, gyereke van, egy hülye p..ca alapvetően...nem is értem miért kell nekem bárki is, egyedül jobban érzem magam mint kapcsolatban.
2022. jún. 10. 22:21
 3/33 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy aki tetszik es nem egy nagy Bond figura es kezdenek romantikusabban tervezgetni realisan,akkor kiderul hogy szorakozni akar velem,hulyere vesz,mikozben nekem a jovore illetoen az eletem teruletein komoly szandekaim vannak.A humort is ertem,szoval velem ugy gondolom hogy nem lehet nagyon sok gond ebbol a szempontbol.
2022. jún. 10. 22:26
 4/33 anonim válasza:

Én akarok, csak most elegem lett, ezért egy ideig nem ismerkedem. Mindig ugyanazok a körök, ugyanazok a kérdések, aztán a vége ugyanolyan keserű csalódás. Akkor minek feccöljek bele annyi időt és energiát? Nem éri meg.

N

2022. jún. 10. 23:00
 5/33 anonim válasza:
18-25 éves korom között volt több kapcsolatom, de amióta elmúltam 25, minden lány visszautasított, akinél kezdeményeztem. Az eddigi barátnőim 16-19 év közöttiek voltak és ilyen korú lányoknál is kezdeményeztem. Nem találkoztam még olyan huszonéves lánnyal, aki tetszik és ne lenne kapcsolata, sőt sokan már házasok és néhánynak már gyereke is van. Már nem járok suliba, így már a választék is lecsökkent. Szóval egyelőre keresem a lehetőséget, hogy egyáltalán új emberekkel hogyan kéne találkoznom.
2022. jún. 11. 09:30
 6/33 anonim válasza:
Meleg vagyok és nem vonz az alkalmi dolog, de ebben a világban maximum ezt akarja a másik. Társat találni nekünk pedig képtelenség. Marad a magány, ami ha elfogadjuk, nem annyira rossz.
2022. jún. 11. 13:06
 7/33 anonim válasza:
Nekem ez a verseny feeling veszi el a kedvemet, amivel az online dolgok miatt lett az ismerkedés, nincs kedvem egy nő figyelméért küzdeni, miközben egy csomóan irogatnak rá.
2022. jún. 11. 13:53
 8/33 anonim válasza:
Csupa érdektelen levelet kapok.
2022. jún. 11. 15:04
 9/33 anonim válasza:

Elfáradtam bele. Majd jön csak úgy, vagy nem.

F47.

2022. jún. 11. 17:46
 10/33 A kérdező kommentje:
Kb.hány évetek ment rá?Mennyi idot vettetek el magatoktól a volt pasi/nő vagy aki lett volna megismerésére?
2022. jún. 11. 19:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!