Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Akik megunták a társkeresést,m...

Akik megunták a társkeresést,miért untátok meg?Miért nem akartok senkit magatok mellé?

Figyelt kérdés

24 évesen nem akarok senkit magam mellé,mert folyton hülyékkel találkozok össze,akik nem képesek a saját problémájukat megoldani,elmondani,beszélni róla vagy szimplán nem értik a szintemet.(nem a fogyatékosokról van szó) Vagy szimplán bunkó.

Nem ítéltem el senkit amiatt mert csóró,vagy van gyereke vagy nincs.


2022. jún. 10. 22:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#20 Nem sajnos ez a síkhülye pasi ez nem megértő,csak azt megjátssza,hogy az.


Elmondom neki,hogy mi történt,idióta kérdéseket tesz fel utána valamikor és pár nap múlva már semmire se emlékszik belőle kb. Segíteni megoldani egyáltalán nem segít,ő nem ér rá.Hazudozik,kifogásokat talál ki.


Az ilyet hanyagolom legfőbbképpen,még barátnak se kell.


Mire gondolsz,hogy ha nem kérdezek rá hogy mi a baja ő már annak veszi hogy nem is érdekel az ő gondja vagy lelki állapota?


Egyszer volt hogy sírtam és ez a pasi megkérdezte hogy mi a baj.De szerintem csak megjátszotta ezt is,mint minden mást.Valójában csak ki akar használni.

2022. jún. 12. 20:34
 22/33 anonim válasza:

21. Hát más emberbe sajnos nem látok bele, de tudod, ha valakinek bejön valaki képes elég hülyén viselkedni.

Sajnos én is ismerkedtem olyan csajjal, aki nem tud bízni, én meg lettem gyanúsítgatva is már általa, remélem a te gondod nem innen ered, mert ez elég kellemetlen mindenkinek.

Bár van pasiból meg csajból is hülye, nyilván, de akik ilyenek, azok ha sikeresek jobban elő tudják adni magukat, mint akik komolyan gondolják.

2022. jún. 12. 20:42
 23/33 A kérdező kommentje:

#22 Az a baj,hogy adtam neki bizalmat korábban és ennek során többször hazudott.


Nem hinném,hogy pont amiatt viselkedne hülyén mert tetszem neki.


Hogyan szoktak még "elég hülyén" viselkedni azok,akiknek bejön valaki? Csak nem összehazudják az egész csillagos eget?

2022. jún. 12. 20:53
 24/33 anonim válasza:
23. Van az a srác aki lehazudja hogy dugjon, meg az is aki tényleg lehozná, de erre tanácsot nem nagyon tudok adni, hogy melyik melyik lesz, mert dugni nyilván mindenki akar, ha szabad nyersen fogalmazni.
2022. jún. 12. 20:56
 25/33 A kérdező kommentje:

#24 Persze,engem kulonosebben nem zavar.


Hat pl a csaladtagom hata mogott mikozben elment ablakot nyitni ram nezett.


De ez nem hiszem hogy nagy jelentoseggel birna,nem erdeklem,nem beszel velem a problemairol,o meg mostmar engem nem erdekel,foleg hogy mi van vele.

2022. jún. 12. 21:03
 26/33 anonim válasza:
Keress valaki olyat aki értékel azt javaslom :D
2022. jún. 12. 21:11
 27/33 A kérdező kommentje:
Á,nekem nem kell,köszi.Jobb lesz így biztosan.Egyedül,de nem magányosan. :)
2022. jún. 12. 21:41
 28/33 anonim válasza:

Azért ha gondolnád velem írhatsz, mint barát, többet nem ígérhetek, én felajánlom, ha élsz vele élsz, ha nem nem.

Ámbár meglehet én is hülye vagyok, de azt kamuzzák hogy bírnak :D

2022. jún. 12. 23:21
 29/33 anonim válasza:
Meguntam ,mert mindegyik nő akivel eddig sikerült talàlkozni olyan elvàràsokkal rendelkezett aminek nem lehet megfelelni mint pl: sportolj,legyen sok haverod/ jó szociàlis életed, legyen sajàt lakàsod,autód, légy magabiztos/hatàrozott, menő àllàs stb.. Ha majd valaki lejjebb ad az igényéből akkor majd talàn lesz valami. De kezdem megszokni az egyedüllétet ugyh még kis idő és örökre feladom ha lenne is majd el fogom hajtani őket :D 28/f
2022. aug. 11. 06:34
 30/33 anonim válasza:
29. Aki ezt össze tudja hozni úgy, hogy el is ér valamit akkor annak minden délután valamelyik haverjával kéne törődni, egész napjai rámennének a sportra, hogy érdemben elérjen valamit és így a menő állás valszeg cégtulajdonosként kivitelezhető, mert akkor az előző kettőre nem lenne elég szociális ideje, mellesleg ilyen feszes életrenddel határozottabb az ember, mert biztos a jövője, megvannak a szokásos minták, kevesebb a bizonytalanság és a kilátástalanság, de aki tényleg összehoz egy ilyen életet, az talál kapcsolatot a saját köreiben és messziről kerüli azokat akik ilyen irreleváns dolgokat néznek és nem magát a személyt.
2022. aug. 11. 16:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!