Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Akik megunták a társkeresést,m...

Akik megunták a társkeresést,miért untátok meg?Miért nem akartok senkit magatok mellé?

Figyelt kérdés

24 évesen nem akarok senkit magam mellé,mert folyton hülyékkel találkozok össze,akik nem képesek a saját problémájukat megoldani,elmondani,beszélni róla vagy szimplán nem értik a szintemet.(nem a fogyatékosokról van szó) Vagy szimplán bunkó.

Nem ítéltem el senkit amiatt mert csóró,vagy van gyereke vagy nincs.


2022. jún. 10. 22:11
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
#29 Sajnálom.A környezetemben is látom,hogy a nők is és a férfiak is furcsán szemlélik a párválasztást,legfőbbképpen a pénz dominál,ami semmit nem jelent főleg most hogy elértéktelenedik. A sok haver durván hangzik,minek sok haver.(?)Elég ha van olyan légkör akikkel számíthattok egymásra,nem kell amerikai sztárt játszani hozzá.
2022. aug. 12. 21:57
 32/33 anonim válasza:
#31 ez lenne a normàlis gondolkodàs..kàr hogy a 95% nem ìgy gondolkodik :/
2022. aug. 12. 22:43
 33/33 anonim válasza:

Szeretek olyan dolgot csinálni, ami izgalmas és nem látom előre a végkimenetelét, persze az érzés mindig meg van hogy ő más mint a többi, de az összes többinél megvolt, persze ha majd megint beleszeretek valakibe hülye fejjel ő más lesz mint az előzők, nyilván ő is megesküszik rá hogy rá mindig számíthatok, tényleg nem úgy mint aki hasonlót igért, nem olyan.. sablonok, de ez a lényeg.

Persze most biztos lesz minimum 1 válaszoló aki leírja, hogy én alakítom ki hogy ez legyen a végkimenetele, de mint leírtam épp ezért nem megyek bele, ha már látom előre a jeleit.

2022. aug. 13. 02:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!