Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt transszexuális...

Vannak itt transszexuális emberek?

Figyelt kérdés

Főképp olyasvalakivel szeretnék beszélni, aki ferfiból nővé lett operálva.

Egy csomó kérdésem lenne.



2022. jún. 13. 20:36
 1/5 anonim válasza:
Ha állatból az számít?
2022. jún. 13. 21:17
 2/5 anonim válasza:
Én egy férfi testbe született leszbikus nő vagyok. Az transznak számít?
2022. jún. 13. 21:50
 3/5 anonim válasza:

Beszélgettem itt sráccal, de aztán abba maradt, de ő nem műtette meg magát.

És ahogy hallottam másoktól, sokan meg is bánták, a műtétet.

Sokféle emberrel beszéltem már, neten és személyesen is.


Milyen kérdések?

N

2022. jún. 14. 00:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Leginkább a szexuális életre vonatkozna. Mennyire működik nőként? Élvezi-e a szexet? Ha van orgazmusa, az más érzés-e mint férfiként? Érzékenyebb lett-e a bőre, a mellbimbói?

Ilyesmi....

2022. jún. 14. 06:07
 5/5 anonim válasza:

Áh jól gondoltam, hát sokan azért bánták meg, mert a műtét után nem volt olyan a szexuális életük már, sokat romlott, nem tudták úgy élvezni. A mai orvostudomány hiába fejlett, ezt nem tudják úgy megoldani, mint aki nőnek született.

Ezekről tudok. Akik úgy vannak, inkább meghagyják nemszervüket és hormont szednek, v. mellett megcsináltatják.

És előtte hosszan el is beszélgetnek, ha műtétet szeretne, hosszú procedúra.

Azért utána néztem, jól tudom-e, hülyeséget nem akartam írni:

Az általános gyakorlat szerint a műtéten nem eshet át akárki, komoly vizsgálatokon kell megfelelni a kritériumoknak. A páciensnek először két pszichológiai teszten kell átmennie, mielőtt a sebészek megállapítanák, egyáltalán alkalmas-e fizikailag is a beavatkozásra. Az is elvárás, hogy a kezelés alatt álló személy minimum 18 hónapig éljen nőként, 12 hónapig kapjon hormonkezelést, és hivatalosan is változtassa meg a keresztnevét valamilyen női névre.

Jól tudtam, de így pontosabb és azt is tudom, hogy a névváltoztatás jelenleg Mo.n nagyon nehéz.

Itt a link:

[link]

#3 voltam

2022. jún. 14. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!