Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mentális betegek, van kedvetek...

Mentális betegek, van kedvetek chatelni? :D

Figyelt kérdés

Mentális betegek, van kedvetek chatelni? :D

Privátban írhat bárki. Aki úgy érzi, más személyiség, mint egyesek ... vagy másképpen viselkedik mint egyesek bizonyos (mentális zavar) okok miatt.

Én papír szerint Borderline vagyok.



2022. jún. 15. 18:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
Mi?
2022. jún. 15. 19:09
 2/44 anonim válasza:

Az baj, ha ugyanolyan személyiség vagyok, mint mások, csak több személyiségem van? :D

szerencsére nincs, csak poén

2022. jún. 15. 19:12
 3/44 anonim válasza:
Megkérdezem a többi énemet is. Amint válaszolnak, visszajelzek.
2022. jún. 15. 19:21
 4/44 anonim válasza:

Nekem írhatsz.

Dobj elérhetőséget.

Lehetőleg ne facebookot,az nincs.

Jó a DS.

2022. jún. 15. 19:31
 5/44 A kérdező kommentje:
Az első kommentelő "Mi?" kérdésére a válaszom a következő. " Igen. Mi! Mindannyian készen állunk beszélgetni." ... Ha rólam van szó.
2022. jún. 15. 19:58
 6/44 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem chatelni de csak irogatni
2022. jún. 15. 20:20
 7/44 anonim válasza:
Írj nyugodtan🥰benne vagyok
2022. jún. 15. 21:18
 8/44 anonim válasza:

Itt vagyok én is. Pszichózisom van, egyre durvább, kitaszítanak ebből a világból.

A valóság monoton búgás, máskor meg a ködben bolyongok, a testemet fekete hasadékok borítják.

Ki akarna ebben a világban lenni..

Csak azt akarom, hogy vége legyen a hangoknak. A morajlás belül, a hörgések, dübörgés. Hirtelen előrelök a testemből és kiszóródnak a szilánkok, látom ahogy szállnak, olyan lilás-sárgás fényük van, millióan vannak.

2022. jún. 15. 22:32
 9/44 anonim válasza:

#8 nem akarok okoskodni, de ha jó a hangulatod és jó dolgok vesznek körül és hiszel a fényes jövőben, akkor is ilyen nem kellemesek a halujaid? szóval nem kicsit olyan, mint valami mentális nagyító?


meg amúgy én azt hallottam, hogy az sokat segít ha elfogadja az ember és nem fél tőle. szóval, hogy ilyen grafika, hogy vannak benne ilyen effektek. meg nem lehet világosan tudni dolgokat, valamiről kiderül időnként, hogy nem az, mint aminek tűnt stb


bocs, ha nagyok okoskodás, mert amúgy fogalmam sincs :D

2022. jún. 15. 23:39
 10/44 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled, tök sokat jelent ha valakivel megértjük egymás problémáit :D de nem tudom hány éveseket keresel szóval írj ha nem tartasz túl gyereknek :D 17L
2022. jún. 16. 19:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!