Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mentális betegek, van kedvetek...

Mentális betegek, van kedvetek chatelni? :D

Figyelt kérdés

Mentális betegek, van kedvetek chatelni? :D

Privátban írhat bárki. Aki úgy érzi, más személyiség, mint egyesek ... vagy másképpen viselkedik mint egyesek bizonyos (mentális zavar) okok miatt.

Én papír szerint Borderline vagyok.



2022. jún. 15. 18:59
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Sokan dicsőítik a pszichiátereket és a szakembereket.


Már pedig megbocsássanak kérem ... én még náluk is jobban képben vagyok a mentális zavarokkal, mi micsoda. Legalább is annak megállapításában, miről is lehet szó.


És egyértelműen megmondhatom: a pszichiátria semmi másról nem szól, csak az üzletről. Az élet csak a pénzről szól. Miért dolgoztok egész nap? A pénz miatt. Mindenhol csak a pénz. Még a párkapcsolatokban is leggyakrabban csak a pénz és a haszon mutatkozik meg.


A naiv emberek felveszik a gyógyszereiket, és még csak azt sem veszik észre, hogy bármiféle problémájuk is megszűnne létezni.


Hiába adunk egy embernek gyógyszereket azért például ha depressziós mert nem sikeres az életben, azaz ember még annál is sikertelenebb lesz, mert egy igénytelen bogyóban keresi az élet értelmét.


Ezért is van ez a szerver ... nem kérünk a téves diagnózisokból. De szeretnénk megérteni hasonló helyzetű embereket, legyenek akár jó emberek, vagy rossz emberek.


Egy hétköznapi ember számára például a személyiségzavaros emberek mind gonoszak ... már pedig még a szadizmus mögött is ők azt látják, ez így helyes.


Attól még hogy gyógyszereznének engem, nem fogom tudni megváltani a világot.


Általában csak azaz ember válhat önmagává, aki már felismeri azt, hogy joga van azzá válnia, aki szeretne is lenni.


Akit érdekel a szerverünk, jelentkezzen. :D

2022. jún. 20. 15:41
 22/44 anonim válasza:
Hát pedig úgy érzem téged kéne gyógyszerezni, nagyon el vagy szállva magadtól és rendesen tévképzeteid vannak az orvosokkal kapcsolatban 😂😂
2022. jún. 20. 19:14
 23/44 anonim válasza:
Jájjjjj ... XD
2022. jún. 20. 19:28
 24/44 A kérdező kommentje:

Szerintem rajtad kéne vénásan segíteni egy kicsit.:D


Na de én tudatlanokkal nem foglalkozok. Nem érdekelsz.


Írhatsz, amit akarsz. A nők ehhez sose fognak érteni, hogy belelássanak a fejembe, ennyit erről. A dokik is hülyék.

2022. jún. 20. 21:07
 25/44 anonim válasza:

A dokik is hülyék, te mindenhez sokkal jobban értesz (közben gondolom a 8 osztály alig van meg, mindig a tanulatlan suttyók érzik magukat felsőbbrendűnek), mindenki tudatlan de te aztán megmondod :D

Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem tagadod a mentális betegségek létezését, miért érdekel az egész téma, hiszen azokat is biztos a gonosz orvosok meg a "gyóccerlobbi" találta ki hogy lehúzzák pénzzel és mérgezzék az embereket 😰😰

Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek rajtad

2022. jún. 20. 22:22
 26/44 anonim válasza:
Még jó, hogy nem válaszolt ez a debil!
2022. jún. 21. 06:53
 27/44 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz anonim. :D Legalább egy látható nevet adnál a gyakorin magadnak, hogy mindig lehessen tudni, melyik válaszoló vagy te.


Ez a 26-os válaszoló meg biztos csalódni fog, hogy most válaszolok, szegénykémnek.


Csak mondom, hogy a sorozatgyilkosokat is érdekli általában a pszichológia. Ted Bundy például direkt pszichológiát tanult, mert érdekelte, hogyan gondolkodnak a kívülállók. :D


Én nem vagyok felsőbbrendű, de nem is vagyok alsóbbrendű ... viszont ... én mindig csak azt teszem, ami helyes. :D


Az gondolkodjon el leginkább, aki helytelenül cselekszik, hogy van-e magában bármi probléma ... túl sok bűnös embert ismerek, elég csak kinyissam a szememet a nyílt utcán.


Az életet persze megérdemlik az ilyenek, de sok rosszal. Ez így működik. :D

2022. jún. 21. 15:08
 28/44 anonim válasza:
Ezek szerint megint kimenő van?! :)
2022. jún. 21. 19:03
 29/44 A kérdező kommentje:

Kérdezd meg 28-as Mészáros Lőrincet,ki miatt kapnak sokan csak minimálbért.

Kik miatt szegény a lakosság 10 százaléka.


Az nevezzen engem felsőbbrendűnek, aki tud tényeket alátámasztani arra, hogy helyességi ok nélkül ártok bárkinek is.


Jöjjön Discord szerverünkre, aki egyetért velem.

2022. jún. 22. 15:40
 30/44 anonim válasza:
Na, már a téveszmék is jelen vannak. :D
2022. jún. 22. 17:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!