Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mivel dobjátok fel a...

Ti mivel dobjátok fel a napotokat, vagy ha rossz a kedvetek, mitől derültök jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Minden hiteles válaszolónak zöld.

2013. jan. 6. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában rajzolok, mert az teljesen kikapcsol. :)
2013. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában olvasok.:) Természetesen vidám regényeket.:) Vagy felhívom a barátnőmet,és elmondok neki mindent,szeretem kiadni magamból a "terhet". :)
2013. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem annyi gondom/problémám van az életemben hogy sokszor már az is feldobja az estéimet, ha mondjuk meg tudok nézni egy jó filmet egy kis rágcsálnivaló mellett, a kényelmes fotelemben ülve. Igazából nincs erre recept, van aki egy forró fürdőtől is jobb kedvre derül, mások inkább a lazítás valamelyik formájára esküsznek(ez mindenkinek más). Vannak akik egy jó ebédtől és egy kis délutáni alvástól derülnek jobb kedvre. De írhatnám még ide a videojátékokkal való időtöltést, vagy akár a szex-et is. :D
2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha rossz kedvem van akkor alszok. :D az alvás minden problémát megold! :)
2013. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Gyúrok, beülök a kádba, vagy elmegyek úszni, fürdőbe (ritkább). Van hogy iszok egy sört. Vagy elszívok egy cigit. Esetleg berakok egy számot ami megmozgat és ugrálok rá. Van hogy ordibálok mint egy ősember!
2013. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kameko-san ***** válasza:
100%
Ilyenkor legtöbbször félrevonulok és fantáziálgatok. Azt nagyon szeretek, sokszor jobban is leszek tőle. Néha szoktam teát is inni, kicsit feldob.
2013. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alszok, zenéthallgatok. Leghatásosabbak:) Vagy felhívok valakit akit nagyon szeretek:D:)
2013. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én pl azzal h az utcán hülyéskedek, felhívom a pasimat és hallom a hangját az nagyon felvidít.:)
2013. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rajzolás közben elfantáziálgatok... régies, kellemes hangulatú zenéket hallgatok. (Valamiért a francia, lassú, harmónikás daloktól mosolyogni támad kedvem. Egyszerűen olyan... kellemes és jó érzésem lesz tőle. :) )


De ami egyébként /bármikor, bárhol/, az a "Hetalia". Egy anime, ami ugyan lezsibbasztja az agyam, mégis olyan hihetetlenül bugyuta, hogy röhögni támad kedvem, rögtön mikor meghallom a címét. :)

2013. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kameko-san ***** válasza:
utolsó: A Hetalia engem is mindig jó kedvre derít. :) Főleg, hogy ebben a hónapban jön az új évad. Ettől is jobb kedvem támad.
2013. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!