Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet itt olyan hölgy,aki...

Lehet itt olyan hölgy,aki erősen túlsúlyos és imád enni?

Figyelt kérdés

Szeretem az extrém nagy nőket,de szinte mindegyik állandóan fogyókúrázik.

Talán van itt olyan,aki nem foglalkozik ezzel,s elfogadja magát túlsúlyosan.Örülnék ilyen hölgy levelének.



2022. jún. 16. 14:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor más az ízlésünk.....
2022. jún. 16. 14:46
 12/16 anonim válasza:
Figyu én kövér nő vagyok de ez még nekrm sem tetszik :D
2022. jún. 16. 14:47
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom.Mi a baj? Leírtam,hogy milyen alkatú nők vonzanak.Talán senkit nem bántottam meg.Ilyen az ízlésem,minek rejtsem véka alá?
2022. jún. 16. 14:53
 14/16 anonim válasza:

Nekem volt iskolában társam, aki már sulis évek alatt is túlsúlyos volt. Nem az aki ki volt kicsit gömbölyödve, hanem inkább az aki XXL méretet hordott. 10 éves osztálytalálkozónkon láttam újra. A gimis alkata a felnőtt alkatához képest nádszálvékony volt. A 10 éves osztálytalálkozóra elvesztette az emberi formáját is, úgy nézett ki mint egy óriási nagy paca ami szét akar folyni. Szegényt nagyon sajnáltam és nem tudom mi történt vele, hogy így megszaladt a súlya.


Szerintem ne hajtson az ember arra, hogy minél kövérebb legyen, mert egy ponton felül rémisztő látvány!

2022. jún. 16. 16:47
 15/16 anonim válasza:
Ez meg már milyen kérdés volt?
2022. jún. 17. 17:58
 16/16 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi,hogy van-e olyan kifejezetten kövér nő,aki nem fogyózik állandóan,hanem szeret enni.Ha akad ilyen,szívesen megismerném.
2022. jún. 17. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!