Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nincs barátnőm, mert...

Azért nincs barátnőm, mert kicsit túlsúlyos vagyok, vagy amúgy se lenne?

Figyelt kérdés

Alapvetően igényes vagyok, ápolt meg minden csak kissé túlsúlyos. Nem nézek ki olyan elviselhetetlenül, de emiatt sose volt önbizalmam, vagy amikor volt akkor nem tetszettem.

Amúgy zárkózott vagyok, nem járok sehova. Lehet inkább az. Abaj, hogy nem is kerülök nőkkel egy légtérbe. Volt, hogy olyan lányok néztek meg, akiknek volt valamijük vagy kezdtek velem szimpatizálni. De csak ha szóba kerülök bárkivel, mert amúgy ritka. Próbálok mindig lefogyni, de nehézkes


2021. okt. 29. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi pontosan az a túlsúly?


Magasság, kiló?


Te is tudod, hogy sokkal nehezebb így azért, a legtöbb embernek a normális testalkat tetszik.

Ne legyenek kifogások, le lehet fogyni! Táplálkozás, mozgás, és aztán jönni fog az önbizalom is, ami egy férfin nagyon látszik (mondjuk a lanyokon is)

2021. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek hogy emiatt. Én pld kifejezetten a mackós alkatú pasikat szerettem mindig is. Én normál alkat vagyok.


És ezen kívül rengeteg túlsúlyos férfinak van párja. Inkább a zárkózottsag meg az, hogy nem nagyon kerülsz kapcsolatba a másik nemmel.

2021. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg túlsúlyos embernek van kapcsolata. Ne legyél negatív, próbáld elfogadni először saját magad. Hidd el, hogy ez fontos szempont egy induló párkapcsolatnál.
2021. okt. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok túlsúlyos férfinek van barátnője, tehát nem ez a fő probléma.
2021. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem íróknak, de ha ő kapásból a túlsúlyt emelte ki, akkor valószínűleg zavarja. Tehát azon változtatni kellene.
2021. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, saját magadat zavarja a túlsúlyod, ez frusztráltá tesz, ezért kisebb az esélye, hogy ismerkedj. Ha elérsz egy olyan alakot, amit te szeretnél, akkor magabiztos leszel.
2021. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy szégyellem a súlyom, mert nem tükrözi a belsőm és úgy lennék önmagam, ha leadom a plusz kilókat. Ezen már dolgozom amúgy. Szociális élet nem tudom hogy lesz, mert annyira nem vonz, de anélkül nehéz ismerkedni is. Talán járok majd koncertekre, nem tudom.
2021. okt. 29. 08:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi a súlyod? (és magasságod)
2021. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva kizárt, hogy a túlsúly lenne a probléma. Nekem több olyan barátom is volt, mindegyiket nagyon szerettem. Inkább a pszichés problémák lehetnek a gondok.
2021. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Én kövér vagyok, de van barátnőm. Pocaknak becéz. Előtte is sokszor volt barátnőm. Igazából a lányokat az érdekli, hogy vicces legyél, de határozott és sokat törődj vele. Magyarul, hogy férfi legyél. Azt, hogy kicsit kövér vagy, hidegen hagyja őket hidd el.


Nem azért nem tetszel a lányoknak mert kicsit dagi vagy, hanem mert határozattlan vagy és szégyenlős, ez az írásodon is látszik, ettől jobban pedig semmit nem utálnak a nők. Egy kigyúrt pali sem kéne a nőknek ha közben tutyi-mutyi.


Nézd meg youtubon Radics Petit, a csávó egy zsír disznó, még is szép felesége van, valószínűleg mert határozott és jó fej.

2021. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!