Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az miért van mikor kezdtem az...

Az miért van mikor kezdtem az edzést akkor láttam a nőkön hogy bejövők nekik majd később ahogy telt az idő már nem ?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtem az edzést akkor láttam hogy bejövők a nőknek . Rá egy évre hiába folytattam már nem látom rajtuk. Pedig szinte ugyan úgy nézek ki
2022. jún. 20. 19:19
 1/8 anonim válasza:
Na ez a baj,hogy 1év után sem izmosodtál.
2022. jún. 20. 19:29
 2/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy amikor kezdted az edzést, akkor adott valami plusz önbizalmat, hogy te most edzeni szoktál, mostanra meg megszoktad, természetessé vált és már nem ad annyi önbizalmat?
2022. jún. 20. 21:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet
2022. jún. 20. 21:11
 4/8 anonim válasza:

"Bejöttél nekik", vagy tán úgy láttad.

Aztán nem velük, hanem edzéseddel foglalkoztál, érdektelen lettél szemükben, akivel nem érdemes közelebbi kapcsolatba (beszélgetés, flörtölés) kerülni, hiszen szerintük nem értetted meg, vagy nem akartad megérteni testbeszédüket.

2022. jún. 20. 21:28
 5/8 anonim válasza:
Szerintem lehet magadra figyeltél és nem másokra. Lehet ezt észrevették.
2022. jún. 20. 23:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utcán random emberek is
2022. júl. 3. 07:27
 7/8 anonim válasza:

Ezt (#6) hogyan érted?

Látod, hogy az utcán "random" embereknek "bejősz", aztán nem törődve veled, nem mennek oda hozzád, hogy ezt közöljék veled?

2022. júl. 4. 23:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem jönnek oda csak néznek olyan fejjel
2022. júl. 5. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!