Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megtetszett egy kalauz, ti...

Megtetszett egy kalauz, ti hogyan szólítanátok le?

Figyelt kérdés
😂 tudom, tudom. Negyvenes lehet, jól néz ki kallerhez képest. Kb havonta egyszer látom azon a vonalon, ahol én utazom, abban az időpontban. Nem tűnik nyitottnak, nem az a beszélgetős típus. Szőke, magas, nagydarab, halkan és röviden válaszol, ha kérdezik. Szigorúnak tűnik, nem mernék szabálytalankodni nála. Nem tudom miért tetszett meg, alapvetően nem egy szimpatikus foglalkozás, de van benne a kisugárzásában valami rejtélyes. Olyannak tűnik, aki elemien határozott, de mégsincs szüksége rá, hogy visszaéljen a “hatalmával”. Nincs gyűrű az ujján. Ti hogyan közelítenétek meg? (Férfiről beszélünk)

2022. jún. 27. 23:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szolgálat közben nem illik "megközelíteni" senkit. Rendőrtől és katonától sem kérdezed, hogy lenne-e kedve randizni.
2022. jún. 28. 00:10
 2/19 A kérdező kommentje:
Na jó, de rendőrrel/katonával komolyabb körülmények között szokott találkozni az ember, egy vonat azért csak lazább helyszín egy fokkal, nem?
2022. jún. 28. 00:14
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a rendőr pont nem jó példa, volt már olyan tapasztalatom velük, kétértelmű beszólásokat tettek félhangosan. (Mondanom se kell, teljesen normális, irodai öltözékben voltam)
2022. jún. 28. 00:17
 4/19 anonim válasza:

Jegyeket, bérleteket!


vagy


Főúr! Kérnék egy kávét!

2022. jún. 28. 00:21
 5/19 anonim válasza:
Online jegy helyett a névjegyzéket adnám oda “véletlenül” 😂
2022. jún. 28. 00:32
 6/19 anonim válasza:

Nem kell leszólítani, úgysem tudna hirtelen jól reagálni rá!


Szerintem írd le egy cetlire, amit akarsz (Pl. Szia! Régóta figyellek, nagyon tetszel, megismerhetlek? Ha igen, hívj fel azt megadod a mobilszámodat, meg a nevedet és ennyi!), így ha akar, akkor veszi a lapot, ha meg nem, akkor nem égő annyira, mint ha szóban hajt el vagy közli, hogy homo.

2022. jún. 28. 00:38
 7/19 anonim válasza:
Ja, és ne felejtsd el a cetlit odaadni neki. :D
2022. jún. 28. 00:38
 8/19 anonim válasza:
(Leszállásod előtt, hogy ne tudjon nagyon reagálni első felindulásból!!)
2022. jún. 28. 00:40
 9/19 anonim válasza:
Egyszerű,nem veszel jegyet.És akkor hosszabban is eltudsz vele beszélgetni.
2022. jún. 28. 01:10
 10/19 anonim válasza:
Vagy tőle veszel jegyet,és akkor szintúgy,amíg kiállítja,tudod mondani ami akkor épp az eszedbe jut.Azért írom így,mert szerintem nem jó előre kitalálni a szöveget,hanem rögtönzésből kell nyomni.Ami jön,ami épp az eszedbe jut és slussz-passz.
2022. jún. 28. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!