Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megtetszett egy kalauz, ti...

Megtetszett egy kalauz, ti hogyan szólítanátok le?

Figyelt kérdés
😂 tudom, tudom. Negyvenes lehet, jól néz ki kallerhez képest. Kb havonta egyszer látom azon a vonalon, ahol én utazom, abban az időpontban. Nem tűnik nyitottnak, nem az a beszélgetős típus. Szőke, magas, nagydarab, halkan és röviden válaszol, ha kérdezik. Szigorúnak tűnik, nem mernék szabálytalankodni nála. Nem tudom miért tetszett meg, alapvetően nem egy szimpatikus foglalkozás, de van benne a kisugárzásában valami rejtélyes. Olyannak tűnik, aki elemien határozott, de mégsincs szüksége rá, hogy visszaéljen a “hatalmával”. Nincs gyűrű az ujján. Ti hogyan közelítenétek meg? (Férfiről beszélünk)

2022. jún. 27. 23:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#6 Hát amúgy is no homo, mert ő férfi, én meg nő😂 lehet kicsit félreérthetően írtam a szövegben, bocsi.

#9 Nem rossz ötlet:) Bár lehet nem mernék nem venni jegyet, nem tűnik túl elnézőnek😄

2022. jún. 28. 07:01
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lehet valahonnan megtudnia a kallerek nevét? Nincs valami adatbázis? :D
2022. jún. 28. 07:07
 13/19 10 deka farhát válasza:
De van, csak semmi közöd hozzá. Te sem örülnél, ha random embereknek odaadnák az elérhetőséged, neved-lakcímed stb.
2022. jún. 28. 07:41
 14/19 anonim válasza:

A volt párom is kaller! 😂 Mi is vonaton ismertük meg egymást, szimplán sokat mosolyogtam és egyszer megkérdeztem tőle, hogy nem-e lenne kedve eljönni kávézni. Azt mondta, úgyis nélküle megy a vonat vissza, így van 2 órája.


Nyugodtan kérdezz rá, hisz nem vagy gyerek. Ha esetleg elhajt max. egy másik vonattal jársz 😄

2022. jún. 28. 13:48
 15/19 anonim válasza:
Nem veszel jegyet, és amikor meg akar büntetni, kéjesen mondd: "büntess, te állat!"
2022. jún. 28. 18:10
 16/19 anonim válasza:
15: :))
2022. jún. 28. 18:14
 17/19 anonim válasza:
Az első dolog hogy nézd meg hogy van-e jegygyűrűje. Ha negyvenes simán lehet hogy van már családja is
2022. jún. 30. 14:18
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 Leírtam a kérdésnél…
2022. jún. 30. 21:57
 19/19 anonim válasza:
Ja bocsi :DD átfutott fölötte a szemem
2022. jún. 30. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!