Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, ez csupán...

Lányok, hölgyek, ez csupán baráti közeledés lenne? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Munkatársnőmmel mostanában sokat beszélgetünk, ha négyszemközt vagyunk (egyidősek vagyunk) valahogy előjött a téma hogy mostanában jó látni rajtam hogy milyen jókedvű vagyok, illetve hogy tuti gyorsan találok magamnak új csajt, mert jó pasi vagyok. (nemrég szakítottam) Néhány hónapja van ez hogy jól megértjük egymást, iszunk együtt kávét, beszélgetünk stb, viszont beszélt arról is hogy a pasijával elégé rossz a mostanában a viszonyuk. Szerintetek, csakis baráti lehet a beszélgetés részéről? Szimpátia az megvan, azt érzem.

2022. júl. 5. 11:01
 1/5 anonim válasza:

Hívd el valamelyik este,

Há szar a viszonyuk azthiszem szívesen menekülne :)

2022. júl. 5. 11:27
 2/5 anonim válasza:

Ez mindig csalóka. Egyértelmű lenne amúgy a dolog. Arra céloz, hogy próbálkoz be náka mert nincs barátnőd pedig jó pasi vagy és neki amúgy is haldoklik a kapcsolata. A lányok olyanok mint a majmok. Akkor engedik el az ágat mikor a másikat már foglyák. (férfiakra is jellemző azért)


Viszont női szemmel lehet tényleg csak vigasztalni akart téged a jó pasis dumával, hogy nehogy szomorkodj miatta. Az, hogy az ő kapcsolata se jó lehet puszta tény. Ne érezd magad egyedül. Ettől függetlenűl lehet hazamegy és egy jó nagy menetet tolnak a mosógépen. Amúgy néha minden rendben alapon.

Szóval én azt mondanám, hogy tetszel neki és enyhe célzás volt arra, hogy mozdulj rá. Azonban ha tényleg az eszemet használom azt mondom, csak vigasztalni akar. Mindenesetre ki kell derítened. Próbálj olyan fajta jelzéseket tenni felé aminek a reakciójából tudsz következtetni.

2022. júl. 5. 11:28
 3/5 anonim válasza:

Elég sok okos dolgot mondott a 2-es válaszoló.


Szerintem érdemes rá hallgatni!

2022. júl. 5. 13:49
 4/5 anonim válasza:

Én erre azt mondom, hogy hagyd a fenébe ezt a gondolatot!

Még ha lehetne ebből több is… milyen gyenge nő az olyan, aki nem képes kilépni egy szr kapcsolatból vagy megjavítani azt de már a következő lehetőséget figyeli. Rossz omen maradjunk annyiban.


Alapból aki kapcsolatba van békén kellene hagyni nem húzogatni a mézes madzagot.


Nézd úgy, hogy csak bíztatni akart és ennyi.

2022. júl. 5. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megmarad jó kollegális kapcsolatnak a szememben, nem lépek, marad minden ahogy eddig volt.
2022. júl. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!