Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Egy ilyen jellegű...

Lányok! Egy ilyen jellegű közeledést tolakodónak találnátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék ráírni facebookon egy lányra aki nagyon tetszik és már hónapok óta tervezgetem hogy írok neki de nem tudom mit lehetne.

26 éves vagyok ő is annyi és még általános iskolába jártunk együtt alsó tagozatban de utána én másik iskolába mentem ezért nem találkoztunk.(nem volt ott sem köztünk semmi)

Nem lenne ijesztő ezzel a szöveggel jönni hogy onnan ismerem?

Ti hogyan reagálnátok ha egyszerűen írnék neki hogy hadd vigyem el enni valamit, vagy moziba(nem tudom ez már gáz e) vagy csak motorozni valamerre vagy menhelyről kutyát sétáltatni mert a képei alapján nagyon szimpatikusnak találtam és tetszik hogy ennyire állatbarát, mint amilyen a képei szerint és ebből a szempontból nagyon hasonlítunk egymásra,ezért igazán örülnék ha hagyná hogy megismerjük egymást.


(Ezt most csak gyorsan írtam, de kb ez szebben megfogalmazva)


Szóval ez nektek így felejtős vagy nyugodtan írhatom ezt, vagy ha nem ezt akkor mit?



2020. jún. 22. 20:32
 1/5 Barackoshányás válasza:
Hát... Azért alsó óta eltelt pár év, fura, hogy azóta is ő tetszik. És hát igen, a lány helyében elég ijesztőnek gondolnám
2020. jún. 22. 21:05
 2/5 anonim válasza:
Ne említsd neki az alsó tagozatos dolgot szerintem, maximum ha ő is emlékszik(amire nincs sok esély ha belegondolsz) akkor mondjad, hogy igen tényleg lehet egy iskolába jártunk régen :D Inkább írd neki hogy szeretnéd megismerni, szimpatikus ilyenek.
2020. jún. 22. 21:13
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is erre gondoltam hogy azt nem hozom szóba, egyébként nem "azóta" gondolok rá ez csak nem rég jutott eszembe mert emlékeztem a nevére.

Ha van még ötlet hogy mit igen és mit ne, akkor kérlek ne tartsátok magatokban. Ti például minek örülnétek?

2020. jún. 22. 21:25
 4/5 anonim válasza:
Motorozni nem mennék el, de ha előtte beszélgetünk, akkor szívesen mennék találkozni pl egy kávé, fagyi, séta, mozi, kutyás program (ha mindkettőtöknek élvezetes) jöhet, ha szimpatikus vagy.
2020. jún. 22. 23:07
 5/5 anonim válasza:

Szerintem semmi ijesztő nincs abban, ha kulturáltan ráírsz, aztán ha pozitívak a fejlemények, elhívod egy kávéra.


(Bezzeg kommentfalakon trollkodni meg anyazni, aaaaaz nem ijesztő!:D)

2020. jún. 23. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!