Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » (Budapesten 11. kerület)...

(Budapesten 11. kerület) Masszőr képzést csinálok. Arra gondoltam, hogy több tapasztalatot szerezzek több alany kellene. Eljönnél ha ingyen kapod de persze nem profi csinálja? 31/F

Figyelt kérdés
4 fajtát tanulok. Svéd masszázs, Gerinc regeneráló, Lágy csontkovácsolás, Nyirok masszázs.

2022. júl. 6. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem, én inkább kifizetném profinak. Ha nem jól cisnálják, lehet belőle gond.
2022. júl. 6. 14:08
 2/15 anonim válasza:
Minthogy a 11. kerület ideális helyszín, valószínűleg elmennék.
2022. júl. 6. 14:13
 3/15 anonim válasza:
örömmel. írj!
2022. júl. 6. 14:34
 4/15 anonim válasza:
Igen mennék ha komoly a felvetés
2022. júl. 6. 14:45
 5/15 anonim válasza:
Ha nem itt, egy anonim oldalon toborozna az illető kuncsaftokat, hanem valami komoly helyen, akkor esetleg. Így honnan tudjam, nem vagy-e baltás gyilkos?
2022. júl. 6. 15:43
 6/15 anonim válasza:
Schmorl hernia csomókkal, pontszerű szúró hátfájással (sérv?) és extra csikisséggel tudnál valamit kezdeni? :D
2022. júl. 6. 15:46
 7/15 anonim válasza:
Ha nem itt keresnél résztvevőket, akkor lehet, hogy igen. Attól függ, hogy hol tartasz a képzésben, mennyi ideje csinálod
2022. júl. 6. 16:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Elsősorban kíváncsiságból tettem fel egy ilyen kérdést, érdekelt milyen választ kapok. Ezt az oldalt nem rég használom így nem ismerem, annyi feltűnt hogy sokan trollkodnak. De amúgy a kérdésem komoly, ha tudok találni valakit nyilván nekem is jó, meg az illetőnek is van egy kis kikapcsolódás. Nem tudhatod hol keresek, az hogy itt megkérdeztem még nem vagyok baltás gyilkos.. de ezt most csak viccnek fogom fel. Anonimban én se szívesen engedek be idegeneket a lakásba elhiheted. De "ha nem itt" akkor hol tudnék keresni? Ebben segíts akkor. Keresek akkor komoly helyen nekem mindegy :) 6-os kérdezőnek meg annyit, hogy lehet egy gyógymasszőrt kellene felkeresni vagy gyógytornára menni ami segíthet, nem múlik el de enyhíthető a fájás masszázsal.
2022. júl. 6. 17:24
 9/15 anonim válasza:
Facebookon vagy instán keress, pl
2022. júl. 6. 18:12
 10/15 anonim válasza:
Én nem mennék, és neked sem ajánlom, hogy a masszőr-oktatód jelenléte nélkül, tehát felügyelet nélkül random gyakorolj. Kárt okozhatsz. Amíg nincs meg az engedélyed/vizsgád, szerintem nem legális és nem is etikus.
2022. júl. 6. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!