Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten van olyan végzős/ke...

Budapesten van olyan végzős/kezdő pszichológus, aki ingyen foglalkozik betegekkel szakmai tapasztalatszerzés vagy ilyesmi céljából?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen biztosításom, sem munkahelyem, sem aktív egyetemi jogviszonyom. Alkalmi munkákból eszem. Előadóművésznek tanultam, és az állapotom miatt elszalasztok többek közt amerikai állásajánlatokat. Szóval segítségre lenne szükségem. A barátaim azt hiszik, egyre jobban vagyok, ennek az ellenkezője igaz.
2016. márc. 15. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztk-s pszichológusok között keresgélj szerintem.
2016. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs tajkártyám, csak Eu-s biztosításom.
2016. márc. 15. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az EU-s minden Európai államba jó, nem kell akkor a TB. El kell hogy fogadják.
2016. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mire valaki terapeuta lesz, már abszolút nem kezdő. (A pszichológus alapképzés nem jogosít fel senkit pszichoterápiára.) Hozzá nem értő pszichológus pedig többet árt, mint használ.
2016. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!