Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Erre van logikus magyarázat?

Erre van logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a badoo alkalmazást női kamuprofillal hogy megnézzem a nőknek milyen a helyzetük badoon. Tényleg igaz az hogy a regisztrációt követő 1 óra után ha jó nő vagy akkor 100+ like és 20 üzenet érkezik. Húztam jobbra és balra is a férfi profilokat ott engedett nőként 40-50 jobbrahúzást is, ma meg a férfi profilomnál csak 5-10 jobbrahúzást. Ez hogyan lehetséges? Megjegyzem hogy nőként nem fizettem elő semmilyen prémiumra és még azt is megtudtam nézni kik likeoltak be, a férfi profilomnál ami a valós annál meg csak prémiummal sikerült volna ez! Én ezeket az oldalakat nem hiába hívom f.skereső oldalnak!!

2022. júl. 10. 08:30
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nincs.
2022. júl. 10. 09:41
 2/26 anonim válasza:
Én férfi vagyok de nekem is 50 jobbra húzást enged :)
2022. júl. 10. 09:57
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es! Az hogy kik kedvelnek téged azt megtudod prémium nélkül nézni? Női profil mögött meglehet, és lehet 50-nél több jobbrahúzást is engedélyezett volna csak ennyit csináltam, de 200 is ment volna simán. Nők javára kedvez a társkereső oldal de lényegesen!
2022. júl. 10. 10:09
 4/26 anonim válasza:

Lehetséges hogy a nők javára kedvez, mert ők adják a keresletet, ha azt lekorlátozza , akkor csődbe menne a cég.

Illetve egy nő biztos nem fog előfizetni egy ilyen szolgáltatásra, ők ingyen szeretne kapni mindent :D

2022. júl. 10. 10:12
 5/26 anonim válasza:

Így talán felfogod, persze, ha szereted a fagyit:

Mi a jobb, csak vaníliát és csokit árulni a Balaton partján és akkor éppen, hogy állnak a bódé előtt, vagy több tíz félét és hosszú kígyózó sor áll... (?)

2022. júl. 10. 10:56
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez a szomorú amit te írsz 4-es hogy mi nekünk férfiaknak sokkal nehezebb a tárkeresés mert nem mi kapunk napi 100 üzenetet hanem a nők mégis a nők élvezhetnek nagyobb felhasználóélményt ezeken az oldalakon. Nekünk férfiaknak eleve nehéz de még mi vagyunk megsz.patva! Nők "adják a keresletet"? Én azt hittem ők a kínálat mi meg azok akik a kínálat között keresgélünk. Az kellene ha egy nő napi 100 üzenetet kap hogy őket is a társkereső oldalak valahogy beszabályoznák hogy ennél több üzenetet nem kaphatnak ameddig az eddigiekre nem válaszoltak, legalább 1 szóval de inkább 1 egész kerek mondattal, de sajnos ilyen soha nem lesz.
2022. júl. 10. 12:31
 7/26 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem azon múlik, hogy nő vagy, vagy sem. A badoo úgy működik, hogy az új felhasználók egy kevés ideig (talán 2-3 nap) prémium szintű jogosultságokat kapnak, mint amiket leírtál, pl megnézheted, kik szíveztek be. Ez egy marketing fogás, hogy később minél többen vásárolják meg a prémiumot, mint bizonyos platformoknál, programoknál a próbaverzió. Az igazi profilod már régi, ezért nem járnak ezek a "kiváltságok". Ha vársz még pár napot, a kamuprofillal is ugyanez lesz. Többek között ezért is találkozhatsz sokszor olyanokkal, akik 2naponta törlik magukat, és új profilt csinálnak.
2022. júl. 10. 14:52
 8/26 anonim válasza:
Meg tudod nézni ingyen is kinek tetszel. Nyomj rá, hogy törlöd a profilt. Ekkor feldobja, hogy ne tedd, adunk 3 nap prémiumot. xD
2022. júl. 10. 15:42
 9/26 A kérdező kommentje:

7-es nem írsz hülyeséget. Sok embernél láttam hogy törölt profil, én amikor 2020-ban regisztráltam nem emlékszem arra hogy pár napig prémium lettem volna, lehet ez mostanság jött be.


8-as! Ez sem hülyeség! Ugye az oldal üzemeltetőinek kell a lóvé amit törölt profillal nem tudnak kamatoztatni így jogos hogy bef.snak ha törölni akarom magam és lehet ingyen adnának 3 nap prémiumot! :D :D :D

2022. júl. 10. 15:45
 10/26 A kérdező kommentje:
Régen amikor kezdtem badoozni 2020-ban akkor még prémium nélkül megtudtam azt is nézni hogy az illető elolvasta az üzenetemet. Most már csak prémiummal lehetne. Sajnos minden rosszirányba megy tovább és badoo meg társai sem kivételek ez alól.
2022. júl. 10. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!