Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan kell köszönni a gyereko...

Hogyan kell köszönni a gyerekorvosnak? (Nő)

Figyelt kérdés

20-30 èv korkülönbség lehet köztünk, nem tudtam azt mondani h szia, a jó napot meg kellemetlen... Hogyan beszèljek vele hosszútávon magázódva? Megkèrdezni nem merem, mert vörös lesz a fejem.


Másik városból való vagyok ès mire ide èr a lelkem, ahol lakom az jó pár èv...



2022. júl. 15. 00:47
1 2
 1/13 anonim válasza:

Jó napot kívánok! Ez miért kellemetlen? Magázódni simán lehet hosszú távon is, csak a doktornő mit javasol, szeretnék beutalót kérni stb fordulatokat kell használni.

"Másik városból való vagyok ès mire ide èr a lelkem, ahol lakom az jó pár èv..." Ezt értelmeznéd?

2022. júl. 15. 01:11
 2/13 A kérdező kommentje:
Hidd el ezt èn se èrtem...
2022. júl. 15. 01:14
 3/13 A kérdező kommentje:

Talán arra gondolhattam, hogy ha ideèr a lelkem ahol lakok akkor van kedvem haverkodni a doktornővel, kb a lánya lehetnèk ès szívhezszólóbb lenne a szia hogy vagy, de "tiszteletből" nem tudom megtenni.

Èn is eü-s vagyok, de nem tudok/merek haverkodni...

2022. júl. 15. 01:18
 4/13 anonim válasza:

Nyugodtan magázódjál, a felnőttek ezt teszik. Ha nem megy, gyakorold. Nem nehéz, alapvető skill a kifejlett emberi lények között. Tudom, h manapság mindenki azt képzeli h nem kell sosem felnőni, és örökké benne maradhat a gyerekkorban, de azért mégis.


Ha elkezd ő tegezni, vagy kifejezetten felajánlja a tegezést, akkor térj át tegezésre. De akkor sem kell egyből haverkodni, meg vállon csapkodni egymást, hogy szevasz haver mi a hányás, hanem normális ember módjára lehet kommunikálni tegeződve is.


Hogy a lelked mikor ér hová azt még mindig nem értem, talán mellékelhetnél hozzá egy menetrendet, hogy tisztábban lássunk e kérdésben.

2022. júl. 15. 02:21
 5/13 anonim válasza:
Amikor bemész viszont látásra, amikor távozol, jónapot kívánok.
2022. júl. 15. 02:27
 6/13 anonim válasza:
Ő egy orvos, akit magázni illik, akárhány éves. Az szép és jó, hogy neked lenne kedved haverkodni vele, de miből gondolod, hogy ez kölcsönös?
2022. júl. 15. 07:33
 7/13 anonim válasza:

A "lelked"?! Talán a saját Lélekjelenlétedről lenne szó az eseményekkel kapcsolatban?!


Megértelek, hogy nagyon izgulsz vadiúj élethelyzetek kezelésében. De hidd el, túl fiatalon mindenki így van ezzel!


Régies tájszólású környezetben nevelkedhettél a leírás alapján. Furának tűnik, de persze megszokható...


Remélem, egy kicsit azért tudtam segíteni. :)

2022. júl. 15. 07:53
 8/13 anonim válasza:

Ezt nem teljesen értem. Barátkozni akarsz vele? Vagy többet?

Hány éves vagy?

Ő férfi vagy nő?

2022. júl. 15. 09:17
 9/13 anonim válasza:
Jó napot, azt csók.
2022. júl. 15. 12:56
 10/13 A kérdező kommentje:

Nők vagyunk mindketten, mindketten eü-ben dolgozunk. Ő orvos èn aszisztens, èn kis faluban ès nagy városban èltem, most a kettő között lakunk. A doktornővel a gyermekem születèse kapcsán találkoztam először. Nagyon kedves embernek ismertem meg. Èn olyan könnyen barátkozós típus vagyok, szeretet teljesen ès tisztelet tudóan próbálok viselkedni. Szívből szeretem az eü dolgozókat, de nèha úgy èrzem h baj ha magázódok, nehogy a drnő úgy èrezze h öreg.


A "haverkodást" úgy èrtem h mint eü dolgozó mondhatnám e h "szia".. tiszteletből, kedvesen.

Lehet h butának tűnik ez így, pedig csak kedves akartam lenni.

Ha magázom, akkor lehet h távolságtartóan hangozhat.


Ezèrt nem tudom eldönteni,na. Illemszabályokkal bajban vagyok.

Rákèrdezni meg nem tudok, kinek illik stb stb..

2022. júl. 15. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!