Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csajok!!! Ha a facen egy...

Csajok!!! Ha a facen egy nektek tetsző de ismeretlen fiú rátok ír és közli ismerkedési szándékát, reagáltok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 15:39
 1/5 anonim válasza:

Ha ismeretlen, akkor nem nagyon tud tetszeni... (Sosem ítélet csak fotó alapján, mert egyrészt nem a kinézet a legfontosabb, másrészt meg túl sok a kamu profil.)

Szóval nem, vélhetően nem reagálok.


Kivétel ez alól, ha legalább annyira ismerem, hogy tudom, hogy pl. munkatárs, vagy bármilyen más kötődésünk van, és tudom, hogy valós, létező személy. Bár akkor meg örülnék, ha inkább személyesen beszélgetnénk.

2022. júl. 17. 15:57
 2/5 anonim válasza:

Tuti megnézném a profilját hogy kamu-e. Volt hogy egy láthatólag kamu profil bejelölt, azt hagytam is. Attól is függ hogy milyen az az üzenet. Ha udvarias akkor még lehet válaszolok is. Ne legyen gyanús.


Én elég sokszor írtam már rá emberekre, többen is válaszoltak. Nem épp facen, ott is csak olyanra akivel egy csoportban vagyunk. Ha nincs más elérhetőségi akkor marad a face. Viszont ha ismer valahonnan, van egy közös ismerős akkor azt jobb ha leírja.

2022. júl. 17. 19:00
 3/5 anonim válasza:
Így írjon rá az ember egy másikra...
2022. júl. 17. 22:14
 4/5 anonim válasza:
Szerintem semmi nem lesz abból ha valakire ráírsz. Nem veszítesz semmit, max. nyersz. Szóval ha eszedbe jutott akkor tedd meg, kivéve ha van rá nyomós okod. Ha nem sikerül, akkor legalább megpróbáltad.
2022. júl. 17. 22:53
 5/5 anonim válasza:
Már nekem is eszembe jutott, hogy ráírjak egy lányra, de a profilja alapján annyira mások vagyunk, hogy kb 0,0001% az esélye annak hogy észrevegyen, pedig nekem nagyon tetszik.
2022. júl. 18. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!