Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik ráírnak random emberekre...

Akik ráírnak random emberekre hogy "Szia! Van kedved ismerkedni?" ti mit éreztek ilyenkor??

Figyelt kérdés
Most komolyan mire számítotok? Hogy azt mondják "igen, persze tudod mit, küldök magamról képet és házasodjunk össze!". Pl:10/1-esként ráírtok egy 10/11-es emberre, komolyan azt gondoljátok hogy ez teljesen természetes, válaszolni fog és szerelmes lesz belétek? Lehet hogy bunkó vagyok de nekem ez sosem fordulna meg a fejemben.

2021. szept. 30. 18:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ezek mindenkire ráírnak, aztán ha 1000-ből 1 kötélnek áll már nyertek.
2021. szept. 30. 18:30
 2/15 anonim válasza:

Már nem azért, de a 10/1 az ugye tökéletes 10es. A 10/11-es meg 1 egész sincs. A törteket se vágod amint látom. 1től 10es skálán 1/10 a legrosszabb, 10/10 a legjobb. A sorrend nem teljesen mindegy. Az első a pont, a második a hanyas skálán.


Én amúgy max itt irogatok lányokra, mert engem a külső nem igazán fog meg. Inkább a belső, szóval nem is veszem ezt igazán magamra. De ha sértegetni akarsz már valakit, akkor legalább ne bénázz ekkorát.

2021. szept. 30. 18:32
 3/15 anonim válasza:
Gondolom azt, hogy ismerkedni szeretnének.
2021. szept. 30. 18:38
 4/15 anonim válasza:
Miért szerinted hogy a f.szba szokás ismerkedni? Ráköszönsz a másikra aztán vagy akar ismerkedni vagy nem, ennyi.
2021. szept. 30. 18:47
 5/15 anonim válasza:
Öhm... nálad úgy szokott zajlani az ismerkedés, hogy egy üdvözletre már házasságot tervez a másik? Vagy mégis hol van bármi logika abban, amit leírtál? Esküszöm nagyon keresem, de nem találom...
2021. szept. 30. 18:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Haverom ráírt egy viszonylag híres külföldi lányra ezzel a szöveggel, amikor meg letiltotta lek*rvázta és elhordta nekem mindennek. A haverom egy 10-ES SKÁLÁN(igen 2-es ez neked szól) 1-ES, A LÁNY PEDIG EGY 10-ES SKÁLÁN 11-ES(nem tudom ezen mit nem lehet érteni de magyarul is leírom: Nagyon szép). Aztán kitalálta hogy elmegy oda ahol a lány lakik, megtanulja a nyelvet és majd csak kötélnek áll. Aki ennyire ki van "éhezve", na azokat nem értem, meglátnak egy lány és máris nyomulnak és csodálkoznak hogy nem akarnak velük ismerkedni
2021. szept. 30. 19:06
 7/15 anonim válasza:

Oké, ha tényleg meg is teszi a haverod, az már egy elég beteges rajongás valakiért. Mellesleg ez pont nem kiéhezettség. Ha az lenne, akkor pont nem egyvalaki körül forognának a gondolatai, hanem bárkire bárhol rámozdulna.

De a kérdésedből semmi ilyesmi nem volt leszűrhető.

2021. szept. 30. 19:10
 8/15 anonim válasza:
Szerintem vedd be a gyógyszered, és ne itt háborogj!
2021. szept. 30. 19:12
 9/15 anonim válasza:

Egy haverom mesélte, hogy neki egy régebbi munkahelyén volt egy nagyon ronda pasas, aki minden nőhöz ugyanazzal a szöveggel ment oda: "Nézd! Őszinte leszek! Nem akarok komoly kapcsolatot, csak egy jó szexre vágyom!"

A munkahelyén 10 - ből 9 nő elküldte a csipába! Volt, aki meg is pofozta!

Aztán, egy nő rábólintott és vele hónapokig összejártak dugni!

De, ennél is merészebb volt! Előfordult, hogy az utcán ment oda nőkhöz ugyanezzel a szöveggel!

Persze, ugyanilyen mércével... Majdnem mindenki elutasította!

Ám az egyszer egy kisebb fesztiválon elkísérte két kollégája. A csávó kinézett egy nagyon szép nőt! Elindult felé. A két kollégája - köztük van a haverom is, aki mesélte - persze röhögtek rajta, hogy majd jól felpofozza a csaj...

Aztán ráfagyott a mosoly az arcukra, mikor azt látták, hogy a csajszival elmentek ketten!

Azt már nem tudom hol dugta meg a csajt, de megvolt neki!

Tehát, ha belegondolsz, így előbb - utóbb sikere lesz egy férfinak! Lehet, hogy a 30. csaj fogja csak széttenni a lábát, de legalább az az egy szét fogja tenni!

Tehát, a kitartás meghozza az eredményét!

Például én is egy milfre vágytam, akit dughatok mindenféle kötelezettség nélkül! Próbálkoztam neten vagy 100 nőnél, mire egy végül összejött és összejártunk 3 hónapig csak szexelni!

A türelem rózsát terem!

2021. szept. 30. 20:04
 10/15 anonim válasza:
Annál sokkal jobb mikor azt írják:Hello,mizu?
2021. szept. 30. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!